Porady i zamówienie: 221047608

Nasza polityka jakości

W kwestii jakości nic nie pozostawiamy przypadkow.

1. Gwarancja najniższej ceny

Skupienie naszej działalności na sprzedaży on-line i wybrana przez nas metoda dystrybucji z błyskawicznymi wyprzedażami pozwalają nam zredukować stałe i logistyczne koszty. Wszystko to, aby oferować produkty w najkorzystniejszych cenach!

2. Nienaganna jakość

Przystępne ceny, ale nigdy kosztem jakości. Każdy nowy dostawca podlega kontrolom jakości. Posiadamy również serwis kontrolujący jakość naszych produktów.

3. 30-dniowy okres próbny / satysfakcja lub zwrot pieniędzy

Klient ma 30 dni od dnia otrzymania przesyłki, by wypróbować zakupione produkty i odesłać je, jeśli nie jest z nich w pełni zadowolony. W takim wypadku dokonamy zwrotu pieniędzy.

4. Wyraźnie wskazany termin dostawy

W Vente-unique.com termin dostawy jest wyraźnie wskazany w podsumowaniu zakupów, a także przesyłany w e-mailu potwierdzającym złożone zamówienie. W każdym momencie można sprawdzić, gdzie znajduje się zamówienie.

5. Gwarancja

Oferujemy 2-letnią gwarancję na wszelkie uszkodzenia estetyczne lub funkcjonalne spowodowane ukrytymi wadami.

MASZ PYTANIE ?

Z pewnością znajdziesz na nie odpowiedź, korzystając z listy najczęściej zadawanych pytań.
Możesz również skontaktować się z nami pod numerem telefonu : 221047608 (Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 9 do 18).

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja