Porady i zamówienie: 221521008

Nasze zobowiązania dotyczące jakości

Kwestia jakości, tu nie ma miejsca na przypadek.

1. Gwarancja najniższej ceny

Nasz tryb dystrybucji Wyprzedaży Błyskawicznej pozwala nam obniżyć koszty logistyki i zapewnia znaszne oszczędności : nawet od -60%.

2. Doskonała jakość

Oszczędności tak, ale nigdy kosztem jakości. Bez redukcji zapasów, bez końca serii : Wszystkie nasze produkty są starannie selekcjonowane u naszych dostawców, tak aby zagwarantować optymalną jakość.

3. 14 dni testu / 100% satysfkacja lub zwrot pieniędzy

Masz 14 dni licząc od daty dostawy, aby wypróbować nasze produkty i odesłać je do nas, jeżeli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany. Otrzymasz od nas zwrot pieniędzy.

4. Terminy dostawy są wyraźnie określone

W Vente-unique.com, terminy dostawy są wyraźnie wskazane w Twoim koszyku i potwierdzone w wiadomości e-mail z potwierdzeniem Twojego zamówienia. W dowolnym momencie możesz śledzić przebieg swojego zamówienia.

5. Gwarancja

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Gwarancja obejmuje wady wpływające na funkcjonalność i estetykę produktów oraz te wynikające z ich wad ukrytych.

MASZ PYTANIE ?

Odpowiedź na pewno znajdziesz na liście najczęściej zadawane pytania.
Możesz także kontakt pod numerem telefonu : 221521008 (Otwarte od poniedziałku do piątku od 9 do 18).

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja