Działy
×
Wyniki wyszukiwania:  Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Łóżko chowane w szafie

   + de 10 produktów
   Filtruj i sortuj Filtruj
   Kolor
   Kierunek otwierania
   Otwieranie pionowe (9)
   Otwieranie poziome (4)
   Z lub bez miejsca do przechowywania
   Z miejscem do przechowywania (1)
   Bez miejsca do przechowywania (12)
   Z materacem lub bez
   Bez materaca (10)
   Z materacem (3)
   Długość
   między 150 cm a 199 cm (9)
   między 200 cm a 249 cm (4)
   Głębokość
   między 150 cm a 199 cm (4)
   między 200 cm a 249 cm (9)
   Wysokość
   między 150 cm a 179 cm (3)
   między 180 cm a 209 cm (8)
   między 210 cm a 239 cm (2)
   Promocja / Nowość
   Promocja (2)
   Cena
   między 3 600 zł a 4 799,99 zł (8)
   między 4 800 zł a 5 999,99 zł (4)
   między 7 200 zł a 8 399,99 zł (1)
   Wszystkie filtry
   Wyprzedaż prywatna -530 zł
   W MAGAZYNIE
   Wyprzedaż prywatna -530 zł
   W MAGAZYNIE
   Wyprzedaż prywatna -17%
   W MAGAZYNIE
   Obejrzano 13 z 13 produktów

   Niezależnie od tego, czy chcesz zoptymalizować przestrzeń w małym pokoju, czy urządzić pokój gościnny, łóżko chowane jest sprytnym łóżkiem! Znane również jako łóżko szafa lub łóżko ścienne czy półkotapczan, pozwala na stworzenie prawdziwej przestrzeni do spania w mgnieniu oka poprzez pociągnięcie za uchwyty i rozłożenie nóg, które są niewidoczne, gdy są zamknięte.

   Jak prawdziwe łóżko, nasze łóżka składane są wyposażone w podstawę z drewna bukowego składającą się z 24 listew i mogą pomieścić materac o wymiarach 140 x 200 lub 160 x 200 cm, o maksymalnej grubości 22 cm. W celu zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu, nasze łóżka wyposażone są w system gumek i listew podtrzymujących, które utrzymują całą pościel na miejscu podczas otwierania i zamykania łóżka.

   Aby sprostać wszystkim Państwa potrzebom, łóżka te dostępne są w wersji poziomej lub pionowej, a także w wersjach 140 x 200 cm i 160 x 200 cm.

   Pionowe łóżka składane otwierają się u stóp łóżka i są to zazwyczaj najbardziej popularne modele. Nadają się do małych pomieszczeń, ale pamiętaj, aby sprawdzić wysokość swojego sufitu!

   Łóżka z poziomym otworem otwieranym z boku łóżka. Oznacza to, że wysokość sufitu może być mniejsza. Niemniej jednak, upewnij się, że powierzchnia ściany jest wystarczająco duża, aby pomieścić to łóżko. Mały plus tej wersji: po zamknięciu łóżko wygląda jak schowek na wysokości użytkownika. Można więc zainstalować nad nim elementy dekoracyjne.

   Nasze składane łóżka do szafy są również dostępne w 2 kolorach. Wersja biała, która wkomponuje się w każdy rodzaj wnętrza oraz wersja szaro-biała, jeśli chcesz nadać swojemu pomieszczeniu nowoczesny charakter.

   Wskazówki dotyczące użytkowania i instalacji:

   Czy łóżka rozkładane nadają się do codziennego użytku? Nasze łóżka wyposażone są w amortyzatory , które spowalniają opadanie łóżka i zapewniają ciche i wspomagane otwieranie. Dzięki temu możesz bez problemu otwierać i zamykać ten mebel każdego dnia. Ponadto, dzięki prawdziwej zintegrowanej podstawie łóżka, nasze łóżka z szafą zapewnią Ci komfort niezbędny do dobrego nocnego wypoczynku.

   Jak zamontować łóżko do ściany? Aby uniknąć ryzyka przewrócenia, mebel należy przymocować do nieruchomego podłoża za pomocą dostarczonych kątowników. Należy regularnie sprawdzać elementy mocujące. Łóżka dostarczane są z kołkami rozporowymi do ścian z pełnych cegieł. W przypadku innego podłoża (pustaki, płyta gipsowa, drewno) należy użyć odpowiednich kołków/śrub. Podłoże montażowe musi być nienaruszone i zdolne do utrzymania produktu. Podłoga musi być płaska i pozioma. Zalecana jest opinia wykwalifikowanej osoby.

   Zobacz także: