Łóżko chowane w szafie

18 produkty
kryteria
Kolor
Z lub bez miejsca do przechowywania
Z miejscem do przechowywania (2)
Bez miejsca do przechowywania (16)
Z materacem lub bez
Bez materaca (9)
Z materacem (9)
Kierunek otwierania
Otwieranie pionowe (12)
Otwieranie poziome (6)
Długość
między 100 cm a 199 cm (12)
między 200 cm a 299 cm (6)
Głębokość
między 40 cm a 99 cm (16)
między 100 cm a 199 cm (2)
Wysokość
między 100 cm a 199 cm (4)
między 200 cm a 299 cm (14)
Opcje
Promocja (4)
W magazynie (11)
Cena
między 3 300 zł a 4 399,99 zł (1)
między 4 400 zł a 5 499,99 zł (10)
między 5 500 zł a 6 599,99 zł (4)
między 6 600 zł a 7 699,99 zł (2)
Wszystkie filtry
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
Promocja
W MAGAZYNIE
Promocja
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
Obejrzano 18 z 18 produktów

Skorzystaj z szerokiej gamy łóżek w szafie w niskich cenach na Vente-Unique ! Do 50% zniżki na naszą ofertę wysokiej jakości łóżek w szafie.


Niezależnie od tego, czy chcesz zoptymalizować przestrzeń w małym pokoju, czy urządzić pokój gościnny, łóżko chowane jest sprytnym łóżkiem! Znane również jako łóżko szafa lub łóżko ścienne czy półkotapczan, pozwala na stworzenie prawdziwej przestrzeni do spania w mgnieniu oka poprzez pociągnięcie za uchwyty i rozłożenie nóg, które są niewidoczne, gdy są zamknięte.

Jak prawdziwe łóżko, nasze łóżka składane są wyposażone w podstawę z drewna bukowego składającą się z 24 listew i mogą pomieścić materac o wymiarach 140 x 200 lub 160 x 200 cm, o maksymalnej grubości 22 cm. W celu zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu, nasze łóżka wyposażone są w system gumek i listew podtrzymujących, które utrzymują całą pościel na miejscu podczas otwierania i zamykania łóżka.

Aby sprostać wszystkim Państwa potrzebom, łóżka te dostępne są w wersji poziomej lub pionowej, a także w wersjach 140 x 200 cm i 160 x 200 cm.

Pionowe łóżka składane otwierają się u stóp łóżka i są to zazwyczaj najbardziej popularne modele. Nadają się do małych pomieszczeń, ale pamiętaj, aby sprawdzić wysokość swojego sufitu!

Łóżka z poziomym otworem otwieranym z boku łóżka. Oznacza to, że wysokość sufitu może być mniejsza. Niemniej jednak, upewnij się, że powierzchnia ściany jest wystarczająco duża, aby pomieścić to łóżko. Mały plus tej wersji: po zamknięciu łóżko wygląda jak schowek na wysokości użytkownika. Można więc zainstalować nad nim elementy dekoracyjne.

Nasze składane łóżka do szafy są również dostępne w 2 kolorach. Wersja biała, która wkomponuje się w każdy rodzaj wnętrza oraz wersja szaro-biała, jeśli chcesz nadać swojemu pomieszczeniu nowoczesny charakter.

Wskazówki dotyczące użytkowania i instalacji:

Czy łóżka rozkładane nadają się do codziennego użytku? Nasze łóżka wyposażone są w amortyzatory , które spowalniają opadanie łóżka i zapewniają ciche i wspomagane otwieranie. Dzięki temu możesz bez problemu otwierać i zamykać ten mebel każdego dnia. Ponadto, dzięki prawdziwej zintegrowanej podstawie łóżka, nasze łóżka z szafą zapewnią Ci komfort niezbędny do dobrego nocnego wypoczynku.

Jak zamontować łóżko do ściany? Aby uniknąć ryzyka przewrócenia, mebel należy przymocować do nieruchomego podłoża za pomocą dostarczonych kątowników. Należy regularnie sprawdzać elementy mocujące. Łóżka dostarczane są z kołkami rozporowymi do ścian z pełnych cegieł. W przypadku innego podłoża (pustaki, płyta gipsowa, drewno) należy użyć odpowiednich kołków/śrub. Podłoże montażowe musi być nienaruszone i zdolne do utrzymania produktu. Podłoga musi być płaska i pozioma. Zalecana jest opinia wykwalifikowanej osoby.