Działy
×
Wyniki wyszukiwania:  Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Spa dmuchane

   10 produktów
   Filtruj i sortuj Filtruj
   Kolor
   Kształt
   Kwadratowy (4)
   Owalny (2)
   Okrągły (1)
   Liczba osób
   2-osobowa (2)
   4-osobowa (1)
   Pojemność
   między 376 L a 563 L (2)
   między 564 L a 751 L (1)
   między 752 L a 939 L (3)
   między 940 L a 1127 L (1)
   Długość
   między 9 cm a 99 cm (3)
   między 100 cm a 199 cm (6)
   między 200 cm a 299 cm (1)
   Głębokość
   między 9 cm a 99 cm (3)
   między 100 cm a 199 cm (6)
   między 200 cm a 299 cm (1)
   Opcja (hydromasaż)
   Ogrzewania (7)
   Funkcja spieniania (5)
   Fukcja ozonowa (2)
   Wyposażenie w cenie
   Filtr (7)
   System opróżniania (5)
   Zestaw naprawczy (4)
   Zagłówek (2)
   Pilot (1)
   Marka
   VOGUE SPA (5)
   Vente-unique (2)
   Mspa (3)
   Promocja / Nowość
   Dostępność
   W magazynie (7)
   Dostawa w ciągu 4 tygodni (1)
   Cena
   między 47,99 zł a 3 299,99 zł (8)
   między 6 600 zł a 9 899,99 zł (2)
   Wszystkie filtry
   Wyprzedaże -20%
   W MAGAZYNIE
   47,99 zł
   59,99 zł
   Wyprzedaże -36%
   W MAGAZYNIE
   139,99 zł
   219,99 zł
   169,99 zł
   W MAGAZYNIE
   Nowości
   Obejrzano 10 z 10 produktów

   Dlaczego warto wybrać spa?

   Relaks po całym dniu pracy lub podczas weekendu to ogromne szczęście. W związku z presją i codziennym stresem warto znaleźć czas dla siebie. Zamontuj spa wewnątrz lub na zewnątrz, aby w pełni cieszyć się życiem. Możesz zainstalować spa w łazience, w pokoju przeznaczonym do relaksu, na tarasie lub w zaaranżowanym zakątku ogrodu. Możesz je ustawić tam, gdzie chcesz! Korzystaj z niego w samotności, z partnerem lub bliskimi. Dostępne są wszystkie rozmiary! Wybierz spa, które najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby! Sprzedaż spa rośnie, zapoznaj się również z naszym katalogiem łazienka i relax. Vente-unique oferuje duży wybór spa w dobrych cenach. Profesjonalny sprzęt w domu! Natychmiast zacznij się rozpieszczać!

   Jak wybrać spa do domu?

   Montaż spa w domu wymaga wcześniejszego przygotowania. Na początku określ swoje potrzeby. Jeśli wybierzesz dmuchane spa, będziesz cieszyć się kąpielą z bąbelkami i personalizowanym masażem. Nie musisz wykonywać żadnych prac, aby je zainstalować. W ciągu 30 minut ustawisz spa wewnątrz lub na zewnątrz; wystarczy je nadmuchać by zaczęło podgrzewać wodę do pożądanej temperatury. Dostępne są dmuchane spa z bąbelkami: jest to najpopularniejszy i najłatwiejszy w obsłudze rodzaj spa. Druga możliwość to nowocześniejsze dmuchane spa z dyszami wodnymi z regulowanymi dyszami do masażu. Jesteś kapitanem na pokładzie! Dopasuj je do masowanej części ciała!

   Drugim dostępnym spa jest spa do pływania. Jest wyposażone w najlepszy system sterowania na świecie (system BALBOA), więc możesz cieszyć się wysoką jakością i optymalnym relaksem. Wreszcie istnieje luksusowe spa stałe. Ma najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku! Łatwe w obsłudze, przenośne, ciche i estetyczne, gwarantuje udaną inwestycję. Aby jeszcze bardziej zintensyfikować wrażenia, możesz uzupełnić spa z wieloma dyszami o różne opcje: radio, odtwarzacz DVD, sterowanie cyfrowe, dysze wodne z diodami LED, dostępne są wszystkie modyfikacje. Rozgość się w wybranym przez siebie spa i poczuj się dobrze!

   Spa jest dostępne w kilku rozmiarach! W zależności od liczby miejsc i całkowitej liczby dysz możesz wybrać spa, które spełni Twoje oczekiwania. Zależnie od wielkości rodziny lub liczby znajomych, których chcesz zaprosić, wybierz 2-3-osobowe spa, 4-5-osobowe spa, a nawet 6-osobowe spa lub większe, jeśli masz więcej miejsca. Masz również wybór, jeśli chodzi o liczbę dysz. Dostępne są spa z 16 dyszami, 18 dyszami, 51 dyszami, 61 dyszami, a nawet 132 dyszami do wszystkich zastosowań. Wyobraź sobie, że znajdujesz się w spa i dobrze się bawisz. Ciepłe i przyjemne, zmieni charakter Twojego domu. Przejdź na stronę Vente-unique, aby wybrać wymarzone spa!

   Zobacz także: