Porady i zamówienie: 221521008

Sofy narożne

144 produkty

Skorzystaj z szerokiej gamy Sof narożnych w niskich cenach tylko na Vente-unique.pl. Nawet do -50% na sofy narożne wysokiej jakości

Sofa narożna ma kształt litery L i składa się z dwóch części. Pierwsza z nich, część główna, oferuje 2 lub 3 miejsca siedzące i wyposażona jest w podłokietnik tworzący narożnik. Druga część, ustawiona do pierwszej pod kątem prostym, tworzy dodatkowe miejsce do siedzenia lub leżenia i nazywana jest szezlongiem. 
Szezlong znajduje się po prawej albo po lewej stronie sofy, umożliwiając optymalne wykorzystanie przestrzeni wnętrza w zgodzie z własnymi preferencjami. Sofy narożne, szczególnie te oferujące do 7 miejsc siedzących, są idealne do wnętrz o dużych powierzchniach, ale modele 3-osobowe sprawdzą się równie doskonale w nieco mniejszych wnętrzach. 
Poza aspektem funkcjonalnym ten rodzaj sofy może mieć też niezwykłe walory estetyczne – podkreśli charakter aranżacji, w zależności od pokrycia, które możesz dowolnie wybrać.
Ikoniczna dziś narożna sofa skórzana pozwala uzyskać eleganckie i przytulne wnętrze, a przy tym jest meblem niezwykle wytrzymałym. Narożne sofy z tkaniny (wełny, mikrofibry, bawełny czy lnu) posiadają zaś zdejmowane pokrowce, dzięki czemu łatwo można je utrzymać w czystości. 
Połączenie sofy narożnej z miejscem do spania jest doskonałym rozwiązaniem! Rozkładana sofa narożna zapewnia dodatkowe i niezwykle wygodne miejsce do spania, oferując przy tym możliwość przechowywania rzeczy takich jak poduszki czy kołdry w specjalnie przeznaczonym do tego celu pojemniku. 
 
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja