Porady i zamówienie: 221521008

Sofa z ekoskóry

71 produkty

Wybierz sofę z imitacji skóry! Zobacz naszą ofertę sof z imitacji skóry: sofy narożne, prawostronne, stałe lub rozkładane, relaksacyjne... Imitacja skóry to połączenie poliuretanu i tkaniny, wygląda jak skóra, jest miła w dotyku i łatwa w pielęgnacji!

Ekoskóra to materiał imitujący skórę, jej gładki i błyszczący wygląd nada oryginalności Twojemu wnętrzu. Jej zaletą jest łatwość czyszczenia za pomocą szmatki i wody, jest ona również bardziej odporna na zarysowania niż prawdziwa skóra. Jeśli chcesz nadać elegancji swojemu salonowi, wybierz sofę z ekoskóry w wyjątkowej cenie! Wybierz sofę narożną z ekoskóry w dowolnym kolorze lub kształcie, by dowolnie zaaranżować salon, lub sofę relaksacyjną z ekoskóry, by zapewnić sobie chwile relaksu. Stwórz przyjazną przestrzeń dzięki sofie 2- lub 3-osobowej z ekoskóry z dopasowanym fotelem lub pufem. Odkryj szeroki wybór sof z ekoskóry na stronie Vente-unique.com i skorzystaj z najlepszych cen!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja