×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Zestaw z umywalką podwójną

   45 produkty
   Filtruj i sortuj Filtruj
   Sortuj
   Polecane
   Nowość
   Ceny rosnąco
   Ceny malejąco
   Kolor
   Materiał
   Płyty i produkty imitujące drewno (30)
   Drewno (15)
   Rodzaj montażu
   Do powieszenia (34)
   Do postawienia (15)
   Do przymocowania do ściany (1)
   Szerokość głównej szafki
   < 60 cm (4)
   od 60 do 79 cm (2)
   od 100 do 120 cm (19)
   > 120 cm (20)
   Wysokość
   między 20 cm a 39 cm (6)
   między 40 cm a 59 cm (28)
   między 60 cm a 79 cm (5)
   między 80 cm a 99 cm (6)
   Głębokość
   między 45 cm a 49 cm (30)
   między 50 cm a 99 cm (15)
   System otwierania
   Przesuwny (8)
   Skrzydłowy (6)
   Z lub bez kolumny
   Bez kolumny (42)
   Z kolumną (3)
   Z lub bez lustra
   Bez lustra (35)
   Z lustrem (10)
   Styl
   Współczesny (22)
   Etniczny (15)
   Industriel (2)
   Promocja / Nowość
   Promocja (5)
   Nowości (1)
   Dostępność
   W magazynie (25)
   Dostawa w ciągu ponad miesiąca (9)
   Cena
   między 1 200 zł a 1 799,99 zł (4)
   między 1 800 zł a 2 399,99 zł (24)
   między 2 400 zł a 2 999,99 zł (8)
   między 3 000 zł a 3 599,99 zł (7)
   Wszystkie filtry
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   Targ promocji -19%
   W MAGAZYNIE
   Targ promocji -25%
   W MAGAZYNIE
   Targ promocji -27%
   W MAGAZYNIE
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   W MAGAZYNIE
   Nowość
   OSTATNIA SZTUKA!
   Obejrzano 45 z 45 produktów

   Szafka łazienkowa na podwójną umywalkę 30 do 50% rabatu. Zobacz ofertę wysokiej jakości szafek łazienkowych na podwójną umywalkę w obniżonych cenach! Dostawa w ciągu 10 dni!


   Dlaczego warto wybrać szafkę pod dwie umywalki do łazienki? Łazienka to miejsce intymne i rodzinne. Wiąże się z chwilami dobrego samopoczucia, spokoju i szczęścia. W tym pomieszczeniu nie tylko się myjesz, ale i dbasz o siebie. Szafka pod dwie umywalki towarzyszy Ci podczas porannego przygotowania i wieczorem, przed snem. To dwa ważne momenty w ciągu dnia. Chwila oderwania od świata zewnętrznego, by zadbać o siebie, to często sama przyjemność. Możesz też dbać o dzieci. Dzięki szafce pod dwie umywalki możesz myć zęby razem z partnerem. Każdy ma swoją umywalkę! Pożegnaj się z problemami z organizacją i kolejką do łazienki! To praktyczny, funkcjonalny i estetyczny mebel dla całej rodziny. Z jednej strony szafka jest praktyczna dzięki wielu miejscom do przechowywania. Często jest wyposażona w szuflady, a prawie wszystkie modele mają półki. Uporządkuj drobiazgi tak, jak uważasz za stosowne. Zoptymalizuj przestrzeń, aby codziennie rozpoczynać dzień przy eleganckiej szafce pod dwie umywalki. Uporządkuj przybory toaletowe, kosmetyki do makijażu, produkty do golenia dla kobiet i mężczyzn oraz perfumy. Dzięki obszernym półkom nie musisz się ograniczać. Do tego służy szafka pod dwie umywalki!

   Jak dopasować szafkę pod dwie umywalki do innych mebli łazienkowych? Pod względem estetyki możesz wybrać szafkę pod dwie umywalki z diodami LED. Dodadzą blasku i stworzą nowoczesną atmosferę w łazience. Weź pod uwagę również materiał mebla. Ulegniesz urokowi zestawów łazienkowych wybranych specjalnie dla Ciebie. Pozwolą Ci stworzyć wnętrze, które Ci odpowiada. Vente-unique ułatwia życie, bowiem oferuje kompletne zestawy łazienkowe: umywalki, baterie, szafki, lustra i oświetlenie. Zdecyduj się na metalową szafkę pod dwie umywalki, aby wprowadzić industrialny charakter do wnętrza, z żywicy, aby otrzymać nowoczesną atmosferę lub z płyty wiórowej, aby zapewnić skandynawski wygląd, który ostatnio jest bardzo modny. Z kolei biała szafka łazienkowa pasuje do designerskiego wnętrza. Poznaj meble łazienkowe z MDF, aby iść z duchem czasu! Przed zakupem szafki pod dwie umywalki zmierz przestrzeń dostępną na podłodze. Mebel występuje w kilku rozmiarach: od szerokości 60 cm do ponad 120 cm. Stwórz naprawdę przytulną atmosferę, odświeżając pomieszczenie i dopasowując kolory. Wszystkie modele istnieją i znajdują się na stronie Vente-unique. Twoja nowa łazienka już na Ciebie czeka. Dzieli Cię od niej tylko kilka kliknięć. Znajdź niedrogą i wysokiej jakości szafkę pod dwie umywalki. Skorzystaj z usługi ekspresowej dostawy, aby zamontować meble kilka dni po złożeniu zamówienia. To szybkie i proste rozwiązanie. Dbaj o siebie, bo na to zasługujesz.