Działy
×
Wyniki wyszukiwania:  Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Bilard

   0 produit
   Filtruj i sortuj Filtruj
   Kolor
   Długość
   między 150 cm a 199 cm (3)
   między 200 cm a 249 cm (6)
   Wysokość
   między 75 cm a 79 cm (3)
   między 80 cm a 84 cm (6)
   Dostępność
   W magazynie (5)
   Dostawa w ciągu 4 tygodni (2)
   Dostawa w ciągu ponad miesiąca (2)
   Cena
   między 1 500 zł a 1 999,99 zł (3)
   między 2 000 zł a 2 499,99 zł (4)
   między 2 500 zł a 2 999,99 zł (1)
   między 3 000 zł a 3 499,99 zł (1)
   Wszystkie filtry
   Obejrzano 9 z 9 produktów

   Zamontuj stół bilardowy w domu i przygotuj się na niezapomniane chwile. Legendarna gra z barów ma coraz więcej fanów. Przekracza granice i podoba się wszystkim. Od nowicjusza po specjalistę, przy bilardzie mogą gromadzić się członkowie rodziny i przyjaciele, aby miło spędzić czas. Graj w emocjonujące rozgrywki w ciągu dnia lub wieczorem!

   Wspólna gra z bliskimi to ogromna przyjemność! Dziel się wartościowymi chwilami przy pięknym stole bilardowym w swoim domu. Oprócz wartości sportowej gry, z którymi wiąże się bilard, gwarantuje on świetną zabawę. Wśród wszystkich zabawek domowych na Vente-unique znajdziesz wybór stołów bilardowych w niskich cenach. Wybraliśmy najlepsze stoły bilardowe w konkurencyjnych cenach.

   Dostępne są różne modele stołów bilardowych. Spośród naszej oferty możesz wybrać prawdziwy stół bilardowy z MDF. To stół bilardowy dla osób, które chcą przeznaczyć na niego cały pokój w domu.

   W przypadku osób, które nie mają takiego pokoju, istnieje pewna alternatywa! To składany stół bilardowy. Zwykły stół i stół bilardowy w jednym to mebel o podwójnym przeznaczeniu, który ma wiele zalet. Jako że jest praktyczny i estetyczny, można go używać jako stołu do jadalni. Przed montażem na środku pokoju należy zmierzyć odległość na podłodze. Należy również przeznaczyć odpowiednią ilość miejsca, aby łatwo poruszać się wokół stołu. Oszacuj ilość przestrzeni potrzebną aby uderzać w kule bez przeszkód w postaci mebli. Możesz więc jeść, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi oraz korzystać z niego jak z prawdziwego stołu do jadalni. Jeśli masz ochotę, zdejmuj część stołu i zmień salon w pokój do zabawy. W kilka sekund stół bilardowy stanie się centralnym elementem w pomieszczeniu. Składany stół bilardowy jest idealny, aby zaoszczędzić miejsce w domu!

   Jest dostępny w różnych materiałach i kolorach. Istnieje stół bilardowy MDF, stół bilardowy z żywicy, który dobrze komponuje się z innymi meblami w salonie lub metalowy stół bilardowy, który nada bardziej industrialny charakter. Baw się kolorami, aby wprowadzić harmonię do jadalni. Zasady gry w bilard są proste. Są dostosowane do całej rodziny. Zorganizuj rozgrywki towarzyskie lub prawdziwy turniej, aby przekonać się, kto będzie najlepszy! Skorzystaj z szerokiej oferty stołów do bilarda w niskich cenach na Vente-unique. Skorzystaj z szybkiej i niezawodnej dostawy. Nie czekaj już dłużej, aby dobrze się bawić i spędzić czas, który naprawdę ma znaczenie!

   Zobacz także: