Porady i zamówienie: 221047608

Dywan do salonu

78 produkty
Wyszukaj po rozmiarze

Przykryj podłogę w salonie kolorowym i miękkim dywanem. Oferujemy szeroki wybór dywanów: z wełny, bambusowych, syntetycznych... Zarówno małe i duże dywany wybraliśmy ze względu na ich jakość i oferujemy je w najlepszej cenie.

Gustowny dywan do salonu zmieni go w prawdziwą perełkę designu. Nasze niedrogie dywany do salonu są dostępne za jednym kliknięciem. Dywany do salonu z pewnością sprawdzą się w Twoim domu. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej (szary dywan do salonu, beżowy dywan do salonu, dywan do salonu w kolorze taupe, dywan do salonu gładki lub kolorowy we wzory), licznym stylom (dywan w stylu skandynawskim, dywan w stylu berberyjskim, dywan do salonu shaggy, dywan w stylu vintage, dywan kilimowy, dywan winylowy) i materiałom (dywan do salonu wełniany, dywan do salonu bambusowy, dywan do salonu bawełniany, dywan do salonu jutowy, dywan do salonu z polipropylenu, dywan do salonu z poliestru) nasze dywany z pewnością Cię zachwycą. Oferujemy również szybką i praktyczną dostawę! Odświeżenie wystroju wnętrza jeszcze nigdy nie było tak proste!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja