Wybór wg koloru

Biel zapewnia mnóstwo światła i ciepła we wnętrzu. Często łączona z kolorem kremowym biel to delikatność i złote światło wieczorem. Ten wcale nie tak neutralny kolor ma naprawdę wiele zalet!
Promocja
-49%
-49%
1 599,99
cena stała* : 3 181
1-os.
W MAGAZYNIE
369,99
cena stała* : 642
Zestaw 18 części
W MAGAZYNIE
Wyprzedaże
-20%
-20%
1 199,99
1 499,99
W MAGAZYNIE
1 549,99
cena stała* : 1 628
wymiary 90 × 190 cm (standardowy 1-os.)
W MAGAZYNIE
Czerwony to kolor uwodzenia! Zapewni ciepło i dynamikę we wnętrzu. Kolor czerwony stymuluje, rozświetla, nadaje nieco zmysłowości. Nie czekaj! Postaw na czerwień!
Żółty to kolor radości, który doskonale pasuje do innych ciepłych kolorów i tworzy żywą, słoneczną atmosferę. Jego cytrynowy odcień przyciąga i rozprasza świałto! W połączeniu z kolorem szarym, szarobrązowym lub czarnym staje się bardzo modny!
Promocja
-62%
-62%
429,99
cena stała* : 1 157
W MAGAZYNIE
469,99
cena stała* : 806
W MAGAZYNIE
Nowość
499,99
cena stała* : 1 012
W MAGAZYNIE
Lazurowy niebieski, turkusowy niebieski, cyjan, granat — niebieski to gwiazda wśród kolorów! Ma niezliczone odcienie, umożliwia tworzenie niesamowitego, monochromatycznego wystroju. Ponadto jest to zimny kolor, który uspokaja, świetnie sprawdzi się w sypialni.
A może wybierzesz kolor zielony, by wnieść nieco świeżości i natury do wnętrza? Ten kolor rozwoju i życia zapewni dużo spokoju w Twoim otoczeniu. Zieleń to kolor często stosowany w ogrodzie i dekoracjach, doskonale pasuje również do łazienki czy do sypialni.
Kolor różowy jest w mitologii łączony z narodzinami Wenus. Nic dziwnego, że symbolizuje on miłość i świeżość! Różowy to także spokój, zmysłowość i czułość. Występuje w przeróżnych wersjach: pastelowych, cukierkowych i jaskrawych. Wnieś nieco różowej radości do swojego domu!
Nowość
999,99
cena stała* : 1 814
1-os.
W MAGAZYNIE
Nowość
Promocja
-63%
Kolor szarobrązowy, połączenie szarego, fioletowego i brązowego, doskonale sprawdza się w wystroju wnętrz! Kolor ten zapewnia minimalistyczny i nowoczesny klimat we wnętrzu. Jest bardzo przyjemny, a równocześnie zapewnia sporo klasy.
Brązowy to ciepły kolor, który nada wnętrzu przyjaznej i przytulnej atmosfery. Jest również bardzo modny, świetnie pasuje do takich odcieni jak zielony czy różowy. Dzięki brązowemu kolorowi Twoje wnętrze nabierze klasy!
Kolor szary jest wyjątkowo modny! Idealnie sprawdzi się w industrialnym lofcie, świetnie nawiązując do surowych materiałów, takich jak beton. Zapewni również łagodność i atmosferę zen we wnętrzu. Nie dostrzegamy wad takiego rozwiązania!
Kolor czarny doskonale sprawdza się w wystroju! Może nadać elegancji lub minimalistycznej atmosfery. Stanowi również doskonałe tło — użyty w połączeniu z kolorem złotym, różowym czy czerwonym podkreśli je w niesamowity sposób.
Fioletowy, modny i charakterystyczny kolor pasujący do wielu innych barw i zapewniający oryginalność we wnętrzu. Często stosowany do designerskiego wystroju pokojów dziennych, umożliwia również wizualne powiększenie przestrzeni, co jest jego zdecydowaną zaletą.
Zobacz nasz wybór dwukolorowych mebli, które wniosą oryginalność do Twojego wnętrza.
Wyprzedaże
-16%
Promocja
-48%
-48%
2 319,99
cena stała* : 4 469
2-os.
W MAGAZYNIE
Jaskrawy kolor pomarańczowy to doskonały sposób na ożywienie nieco smutnego i ponurego wnętrza. Pomarańczowy to kolor życia, który wprawi Twój wystrój w dobry nastrój. Wybierz kolor pomarańczowy do wnętrza, które ma zapewnić Ci energię, takiego jak biuro, pokój dzienny, jadalnia...
Promocja
-79%
-79%
119,99
cena stała* : 576
wymiary 240 × 260 cm (2-os. XL)
W MAGAZYNIE
Wyprzedaże
-22%
Zobacz nasz wybór przezroczystych produktów zapewniających wyjątkowo dużo światła i ciepła we wnętrzu.
Wyprzedaże
-17%
Wyprzedaże
-15%
-15%
1 349,99
1 599,99
W MAGAZYNIE
Zobacz naszą stronę z podziałem wg kolorów, by lepiej dopasować produkty do swoich oczekiwań. Obejrzyj produkty w kolorze czerwonym, szarym, niebieskim, brązowym, różowym, białym, żółtym, szarobrązowym, fioletowym i śliwkowym, czarnym i pomarańczowym. Wybierz coś dla siebie! Nie ma nic lepszego na dobry nastrój niż kolorowy wystrój!