Porady i zamówienie: 221521008

Wybór wg koloru

Wybór wg koloru

Biały

Biel zapewnia mnóstwo światła i ciepła we wnętrzu. Często łączona z kolorem kremowym biel to delikatność i złote światło wieczorem. Ten wcale nie tak neutralny kolor ma naprawdę wiele zalet!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Biały'

Czerwony

Czerwony to kolor uwodzenia! Zapewni ciepło i dynamikę we wnętrzu. Kolor czerwony stymuluje, rozświetla, nadaje nieco zmysłowości. Nie czekaj! Postaw na czerwień!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Czerwony'

Żółty

Żółty to kolor radości, który doskonale pasuje do innych ciepłych kolorów i tworzy żywą, słoneczną atmosferę. Jego cytrynowy odcień przyciąga i rozprasza świałto! W połączeniu z kolorem szarym, szarobrązowym lub czarnym staje się bardzo modny!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Żółty'

Niebieski

Lazurowy niebieski, turkusowy niebieski, cyjan, granat — niebieski to gwiazda wśród kolorów! Ma niezliczone odcienie, umożliwia tworzenie niesamowitego, monochromatycznego wystroju. Ponadto jest to zimny kolor, który uspokaja, świetnie sprawdzi się w sypialni.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Niebieski '

Zielony

A może wybierzesz kolor zielony, by wnieść nieco świeżości i natury do wnętrza? Ten kolor rozwoju i życia zapewni dużo spokoju w Twoim otoczeniu. Zieleń to kolor często stosowany w ogrodzie i dekoracjach, doskonale pasuje również do łazienki czy do sypialni.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Zielony'

Różowy

Kolor różowy jest w mitologii łączony z narodzinami Wenus. Nic dziwnego, że symbolizuje on miłość i świeżość! Różowy to także spokój, zmysłowość i czułość. Występuje w przeróżnych wersjach: pastelowych, cukierkowych i jaskrawych. Wnieś nieco różowej radości do swojego domu!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Różowy'

Taupe

Kolor szarobrązowy, połączenie szarego, fioletowego i brązowego, doskonale sprawdza się w wystroju wnętrz! Kolor ten zapewnia minimalistyczny i nowoczesny klimat we wnętrzu. Jest bardzo przyjemny, a równocześnie zapewnia sporo klasy.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Taupe'

Brązowy

Brązowy to ciepły kolor, który nada wnętrzu przyjaznej i przytulnej atmosfery. Jest również bardzo modny, świetnie pasuje do takich odcieni jak zielony czy różowy. Dzięki brązowemu kolorowi Twoje wnętrze nabierze klasy!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Brązowy'

Szary

Kolor szary jest wyjątkowo modny! Idealnie sprawdzi się w industrialnym lofcie, świetnie nawiązując do surowych materiałów, takich jak beton. Zapewni również łagodność i atmosferę zen we wnętrzu. Nie dostrzegamy wad takiego rozwiązania!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Szary'

Czarny

Kolor czarny doskonale sprawdza się w wystroju! Może nadać elegancji lub minimalistycznej atmosfery. Stanowi również doskonałe tło — użyty w połączeniu z kolorem złotym, różowym czy czerwonym podkreśli je w niesamowity sposób.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Czarny'

Fioletowy

Fioletowy, modny i charakterystyczny kolor pasujący do wielu innych barw i zapewniający oryginalność we wnętrzu. Często stosowany do designerskiego wystroju pokojów dziennych, umożliwia również wizualne powiększenie przestrzeni, co jest jego zdecydowaną zaletą.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Fioletowy'

Styl naturalny

Zobacz naszą ofertę w naturalnym kolorze, dzięki któremu uzyskasz bezpretensjonalne wnętrze.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl naturalny'

Dwukolorowa

Zobacz nasz wybór dwukolorowych mebli, które wniosą oryginalność do Twojego wnętrza.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Dwukolorowa'

Pomarańczowy

Jaskrawy kolor pomarańczowy to doskonały sposób na ożywienie nieco smutnego i ponurego wnętrza. Pomarańczowy to kolor życia, który wprawi Twój wystrój w dobry nastrój. Wybierz kolor pomarańczowy do wnętrza, które ma zapewnić Ci energię, takiego jak biuro, pokój dzienny, jadalnia...

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Pomarańczowy'

Przezroczyste

Zobacz nasz wybór przezroczystych produktów zapewniających wyjątkowo dużo światła i ciepła we wnętrzu.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Przezroczyste'

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja