Porady i zamówienie: 221521008

Maty na materac

13 produkty

Spraw, by Twoje łóżko było miękkie i wygodne, wyposażając je w nakładkę na materac! Wysokoodporna pianka, pianka z pamięcią kształtu, pianka magnetyczna lub odświeżająca — zobacz nasz szeroki wybór nakładek na materac w niskiej cenie!

Nakładka na materac umieszczana jest na materacu, zapewnia komfort i ochronę materaca. Nakładka może być miękka, twarda lub bardzo twarda, podobnie jak materac odciąża punkty nacisku. Zapewnia higienę materaca, który jest chroniony przed potem, co ogranicza bakterie, roztocza i przedłuża trwałość materaca. Spędzamy ponad jedną trzecią życia w łóżku, dlatego ważne jest, aby było nam w nim jak najwygodniej. Jeśli boli Cię kręgosłup, warto wybrać nakładkę na materac z pamięcią kształtu, która dostosowuje się do kształtów i podtrzymuje ciało w odpowiednich miejscach. Jeśli szukasz nakładki, która utwardzi materac, wybierz nakładkę na materac z pianki lub z lateksu, która dzięki elastycznym włóknom dopasuje się do obrysu ciała. Zaleca się wybranie nakładki o dokładnym rozmiarze materaca. Dlatego też Vente Unique oferuje różne rozmiary, z których najczęściej spotykane to: nakładka na materac 140x190 cm lub 160x200 cm Jeśli chcesz całkowicie odmienić sypialnię, polecamy również nasze łóżka: łóżka 1-osobowe, łóżka 2-osobowe, łóżka ze skrzynią, łóżka piętrowe.

Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja