Porady i zamówienie: 221521008

Sofa ze skóry

162 produkty

Ponad 500 sof ze skóry do -50%. Ekspresowa dostawa w ciągu 10 dni. Wybierz sofę ze skóry w niskiej cenie na vente-unique.com!

Ten szlachetny, szykowny i elegancki materiał ma nie tylko walory estetyczne. Jest również mocny i wytrzymały, sofa skórzana to inwestycja na długie lata. Skóra jest pokryciem, które nada pomieszczeniu charakteru. Pasuje do każdego wystroju. Jej kolejną zaletą jest łatwość utrzymania! Wystarczy zastosować się do kilku zaleceń, aby utrzymać połysk skóry przez cały czas jej użytkowania, na przykład nie wystawiać jej na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, uważać na pazury kota, które mogą ją w mgnieniu oka uszkodzić! Z czasem skóra nabierze patyny i zyska efekt vintage. Dostępne są różne formy: sofa skórzana 2- lub 3-osobowa, sofa rozkładana ze skóry z wygodnym łóżkiem lub sofa narożna ze skóry, która wniesie nowoczesność i przytulność do salonu. Odwiedź Vente-unique.pl, gdzie znajdziesz wysokiej jakości skórę w konkurencyjnych cenach!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja