Porady i zamówienie: 221521008

Black Friday Week 2019* :
akcja zakończona!

Drodzy Klienci! Ta akcja już się zakończyła. Możesz dalej przeglądać nasze propozycje — zapoznaj się z aktualnymi promocjami we wszystkich działach.

Odkryj teraz

Wyprzedaże Sofy & Fotele
Wyprzedaże Salon & Biuro
Wyprzedaże Sypialnia & Łóżka
Wyprzedaże Łazienka & Wypoczynek

*BLACK FRIDAY WEEKEND : Skorzystaj z najlepszych ofert Black Friday 2019 na nasze meble : sofy, krzesła, bufety, meble RTV, wanny, kolumny prysznicowe, łóżka 1 osobowe, 2 osobowe, materace, szklarnie ogrodowe, dywany, lampy, lustra.... Nasze oferty specjalne na każdy z proponowanych stylów - skandynawski, designerski, nowoczesny, klasyczny, vintage - wszystko w bezkonkurencyjnie niskich cenach ! Co to jest Black Friday ? Oryginalnie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i ma miejsce w piątek po święcie dziękczynienia. Od kilku lat Black Friday obchodzony jest również w Polsce, przede wszystkim w internecie - Polacy też mają prawo do skorzystania z tej wyjątkowej okazji! Najlepsze oferty dla Ciebie na Vente-Unique.pl. Dzięki naszym atrakcyjnym zniżkom z pewnością znajdziesz meble i nie tylko idealne do Twojego wnętrza !

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja