Działy
×
Wyniki wyszukiwania:  Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Wszystkie nasze gamy

   Poznaj doskonałość dzięki gamie Prestiżowa Edycja i zanurz się w świecie, w którym wyrafinowanie spotyka się z designem, aby urządzić dom w najlepszej cenie. Nasza gama Prestiżowa Edycja wyróżnia się luksusowymi wykończeniami i dbałością o szczegóły: każdy mebel został zaprojektowany ze szlachetnych i wytrzymałych materiałów, gwarantujących zarówno trwałość, jak i estetykę. Dzięki atrakcyjnej cenie możesz teraz uzyskać dostęp do wysokiej jakości mebli bez żadnych kompromisów.
   W Vente-unique.pl rozumiemy, że każdy człowiek ma inne gusta i preferencje, dlatego wprowadziliśmy do oferty gamę mebli À la carte! Wybieraj spośród szerokiej gamy możliwości dostosowania: kolorów, materiałów, rozmiarów... puść wodze fantazji i dostosuj nasze modele według własnego uznania, aby stworzyć produkt, który Ci odpowiada. Dzięki naszej ofercie À la carte to Ty jesteś projektantem!
   Tymczasowa - to gama modnych produktów czasowo obecnych na naszej stronie! Znajdź sofę, łóżko, mebel do salonu czy nawet dekorację w mini cenach. Pospiesz się zanim znikną!
   Tworząc linię Good for Planet, naszym celem jest pomoc tym, którzy chcą konsumować w sposób bardziej odpowiedzialny, dzięki certyfikowanym produktom, jednocześnie nadal oferując Państwu modne produkty w najlepszym stosunku jakości do ceny. W Vente-unique.pl, aby produkt został uznany za ekologiczny, musi spełniać przynajmniej jedno z poniższych kryteriów: Made in France, Made in Europe, Bawełna organiczna, Materiał z recyklingu, Drewno z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, PEFC®, CertiPUR® lub OEKO-TEX®.
   Odkryj naszą game Ekskluzywna Kreacja, designerskie meble oferowane wyłącznie na Vente-unique.com: Meble Barowz, Konsola, Komoda, Szafka RTV, Łóżko, Stolik kawowy... Wybieraj spośród szeregu unikalnych produktów, skrupulatnie dobranych według projektu, który Ci odpowiada nie znajdziesz nigdzie indziej. Jest coś na każdy gust! Aby uzyskać wnętrze, które wygląda jak Ty, wybierz wysokiej jakości meble i zawsze w najlepszej cenie na Vente-unique.com
   Made for Design to kolekcja mebli Vente-unique, inspirowana najnowszymi trendami! Jesteś miłośnikiem mebli, pasjonatem dekoracji lub po prostu szukasz inspiracji? Przejrzyj naszą kolekcję Made for Design, aby wzbogacić swój dom bez konieczności wydawania fortuny. Pokochasz styl kanapy vintage, drewnianego stołu, industrialnego oświetlenia, aksamitnych krzeseł, fotela retro lub skandynawskiego regału!

   Chcesz wyposażyć swój dom w starannie dobrane meble? A także zadbać o swoje otoczenie? Vente-unique tworzy specjalnie zaprojektowane kolekcje, które spełnią wszystkie twoje potrzeby! Od salonu przez jadalnię, sypialnię aż po łazienkę, urządź swoje wnętrza, bawiąc się stylami i kolorami. A co powiesz na urządzony taras lub zadbane ogrody, by móc przyjmować swoich przyjaciół latem?

   Odkryj nasze flagowe kolekcje, takie jak Good for Planet dla bardziej ekologicznego podejścia, Prestiżowa Edycja dla wyjątkowych mebli lub Tymczasowa dla mebli dostępnych tylko przez krótki czas! Przejrzyj nasze oferty i wybierz te, które odpowiadają Twoim pragnieniom!