Przeszklone ścianki

20 produkty
Kolor
Opcje
Promocja
W magazynie
Cena
między 600 a 899,99
między 900 a 1 199,99
między 1 200 a 1 499,99
Promocja
-46%
Promocja
-55%
Promocja
-56%
Promocja
-35%
Wyprzedaże
-48%

Ciesz się szeroką gamą szyb wewnętrznych w niskich cenach na Vente-Unique. Do -50% w naszej ofercie wysokiej jakości zadaszeń wewnętrznych.

Estetyczne i praktyczne, przeszklone ścianki idealnie nadają się do urozmaicenia przestrzeni przy zachowaniu jasności pomieszczenia. Nadają elegancji i charakteru oraz równomiernie rozpraszają światło.
Wewnętrzne szklne witraże gościły od XIX wieku w pracowniach artystycznych, a teraz zostały zaproszone do Twojego domu, aby nadać wnętrzu industrialny styl, jednocześnie wnosząc światło i pozwalając w elegancki sposób wydzielić przestrzenie.
Nasze szyby przeznaczone są do użytku wewnętrznego.Można je montować na podporach metalowych, drewnianych, cementowych i tynkowych, przy czym wymagana jest minimalna grubość ściany 50 mm.Składają się z szyb połączonych listwami , są wykonane ze szkła hartowanego i są łatwe w montażu!
Rama jest aluminiowa, czarna dla podkreślenia oryginalnego stylu warsztatowego lub biała dla bardziej nowoczesnego stylu.Dostępnych jest kilka szerokości, które najlepiej pasują do Twojego salonu lub kuchni lub oddzielają pokoje w zależności od przestrzeni.