Porady i zamówienie: 221047608

Materace z pianki

36 produkty

Materac piankowy 30 do 50% rabatu. Zobacz naszą bogatą ofertę materacy z pianki w najniższych cenach.

Materace piankowe są jednym z najbardziej popularnych rodzajów materaców, ponieważ na ogół oferują dobry stosunek jakości do ceny.
Im większa gęstość (w kg/m3) materaca piankowego, tym lepsza jakość łóżka. Istnieją różne rodzaje pianek: pianka wiskoelastyczna lub pianka z pamięcią kształtu, pianka wysokoprężna i pianka polieterowa.
Materace z pamięcią kształtu dostosowują się do kształtu ciała i pozwalają na zmniejszenie punktów nacisku, co ogranicza dyskomfort, który zmusza do obracania się i poruszania w nocy. Zapewniają miękkość, ale nie są zalecane, jeśli w nocy jest Ci gorąco.
Materace z pianki wysokoprężnej mają gęstość pianki od 30 do 50kg/m3, zapewniając precyzyjne podparcie i dynamiczny komfort.
Wreszcie, tanie materace piankowe , na ogół wykonane z pianki polieterowej, są wybierane zazwyczaj jako materace dla dzieci, które ważą mniej i wymagają mniejszej gęstości pianki, jako dodatkowe łóżko, albo gdy masz napięty budżet.
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja