Porady i zamówienie: 221521008

Meble RTV: szafki, narożne meble i ścianki RTV

101 produkty

Szafka RTV 30 do 50% rabatu. Zobacz naszą ofertę szafek RTV w obniżonych cenach! Dostawa w ciągu 10 dni! Satysfakcja lub zwrot kosztów

Szafka RTV to niezbędny element salonu, wybierz ściankę RTV lub narożną szafkę RTV dostosowaną do posiadanej przestrzeni. 
Szafka RTV jest nie tylko funkcjonalna, ale może również stać się ozdobą wnętrza. Możesz wybrać ławę RTV w nowoczesnym stylu lub szafkę RTV z drewna, która stworzy naturalny i autentyczny klimat. 
Stwórz atmosferę, dzięki której będziesz mógł pochłaniać ulubione filmy czy seriale! Nasze funkcjonalne meble posiadają specjalne miejsca na sprzęt RTV, książki czy płyty DVD. 
Jeśli chcesz stworzyć prawdziwy kącik telewizyjny, wybierz ścienny zestaw RTV i skomponuj przestrzeń zgodnie ze swoimi upodobaniami.
Do wyboru masz całą masę wzorów, wszystkie style —od designerskiego po vintage. Znajdź odpowiednią dla siebie szafkę RTV na Vente-unique.pl w najlepszej cenie! 
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja