Działy
×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Wiata samochodowa

   6 produkty
   Filtruj i sortuj Filtruj
   Sortuj
   Polecane
   Nowość
   Ceny rosnąco
   Ceny malejąco
   Podkategoria
   Wiata samochodowa wolnostojąca (2)
   Materiał
   Plastik (6)
   Kolor
   Powierzchnia
   < 5m² (1)
   15 do 20m² (5)
   Długość
   między 150 cm a 299 cm (1)
   między 450 cm a 599 cm (3)
   Wysokość
   między 230 cm a 239 cm (2)
   między 240 cm a 249 cm (4)
   Promocja / Nowość
   Promocja (5)
   Cena
   między 1 500 zł a 2 999,99 zł (1)
   między 3 000 zł a 4 499,99 zł (2)
   między 4 500 zł a 5 999,99 zł (2)
   Wszystkie filtry
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   Opróżnianie magazynu -21%
   W MAGAZYNIE
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   OSTATNIA SZTUKA!
   Obejrzano 6 z 6 produktów

   Dlaczego warto wybrać wiatę samochodową?

   Wiata samochodowa jest idealnym schronieniem, jeśli nie posiadasz garażu. W przeciwieństwie do garażu jest otwarta. Chroni jednak samochód przed warunkami pogodowymi. Jeśli zostawiasz samochód na zewnątrz, jest on zdany na warunki atmosferyczne. Dzięki wiacie nie będzie nagrzewał się w lecie na słońcu. I nie trzeba go odśnieżać zimą, gdy spadnie śnieg. Wiata samochodowa jest więc bardzo przydatnym rozwiązaniem przez cały rok. Jest praktyczna i ładna. Doda charakteru ogrodowi i upiększy Twój dom w zależności od wybranego modelu.

   Jak wybrać wiatę samochodową?

   Przede wszystkim należy przyjrzeć się technologii wykonania wiaty. Jest ich kilka. Istnieje samonośna wiata samochodowa: dzięki swojej 4-nożnej jest oddzielona od domu, aby jak najbardziej przypominała garaż. Można ją również wykorzystać jako przedłużenie garażu, aby zostawić samochód przed nim, jednocześnie go chroniąc. Dostępne są również wiaty przylegające z 2 nogami, oparte o ścianę domu.

   Po drugie, wybierz materiał i kolor wiaty. Dom sprawia dobre wrażenie, jeśli jego otoczenie jest zadbane. Po pierwsze dostępne są wiaty samochodowe drewniane: wymagają one konserwacji, aby chronić drewno przed warunkami atmosferycznymi i insektami. Wiele zwierząt żywi się drewnem i może uszkodzić konstrukcję. Ale bez paniki. Dzięki skutecznym zabiegom zachowa ona swój piękny wygląd przez wiele lat! Nie tylko stanowi szlachetną ozdobę domu, ale jest też przystępna cenowo. Możesz zdecydować się na metalową wiatę samochodową, która znana jest ze swojej trwałości i łatwości utrzymania. Wniesie współczesny akcent do Twojego domu. W przypadku wszystkich modeli, wybór wysokiej jakości wiaty samochodowej jest mądrą inwestycją! Jeśli wolisz zamknięte wiaty, oferujemy również #3#bramy garażowe i silniki3#. W takiej wiacie można przechowywać zarówno samochód, jak i narzędzia do majsterkowania, narzędzia ogrodnicze czy maszyny takie jak kosiarka.

   Zobacz wszystkie wiaty samochodowe na Vente-unique. Wybierz niedrogą wiatę samochodową wysokiej jakości! Twój przyszły zakup na pewno znajduje się w tym katalogu. Znajdź swój idealny produkt w niskiej cenie. Skorzystaj z szybkiej dostawy. Zamontuj swoją wiatę samochodową w kilka dni!

   Zobacz także: