Wybór wg stylu

Wystrój o zdecydowanym charakterze! Artystyczne, odważne kształty — oto styl designerski! Designerskie kanapy, smukłe stoły do ogrodu, dekoracyjne lampy, piękne jak dzieła sztuki... Odśwież swoje wnętrze dzięki produktom w designerskim stylu.
Ponadczasowa wartość! Minimalistyczny i dystyngowany styl klasyczny nigdy się nie znudzi. Eleganckie meble i staranne dekoracje tworzą harmonijne i szykowne wnętrze.
Promocja
1 199,99
cena stała* : 1 736
wymiary 90 × 190 cm (standardowy 1-os.)
W MAGAZYNIE
Do współczesnych wnętrz! Nowoczesne kanapy ze skóry, modne ławy, stonowane kolory — to elegancki styl pasujący do każdej przestrzeni. Daj się uwieść temu modnemu stylowi!
Styl skandynawski uspokaja wnętrza. Jasne drewno, pastelowe kolory, łagodne krzywizny tworzą naturalną i autentyczną atmosferę. Meble w naszym katalogu wniosą nieco północnej atmosfery do wnętrza, zapewnią przytulność i minimalizm.
Romantykom z pewnością spodoba się styl vintage. Patynowane, drewniane meble, obrazy i poduszki w kwiaty, lekkie i miękki kanapy i fotele, łagodne odcienie beżu i szarości — wszystko to tworzy spokojną i przyjazną atmosferę.
Styl industrialny to prawdziwa oryginalność! Surowe materiały, zimne kolory i materiały przypominające metal — to meble w wyjątkowo nowoczesnym stylu. Metalowe i drewniane ławy, stalowe lampy wykończone patyną, u nas znajdziesz idealne wyposażenie wnętrza w industrialnym stylu!

Podróżuj do lat 20. w stylu Art Deco! Bardzo modny styl może zagościć w Twoim wnętrzu, aby nadać mu efekt glamour, elegancji i ciepła. Geometryczne kształty i odważne krzywizny tworzą niemal teatralną i pełną szyku przestrzeń. Przyjmij ten trend inspirowany szalonymi latami dwudziestymi! Na przykład aksamitna kanapa, lustro z mosiężną ramą i złota lampa będą charakterystczne dla stylu art deco.

Zmiana scenerii gwarantowana! Styl etniczny to połączenie ciepłych kolorów, naturalnych materiałów i reprezentacj bóstw. Drewno tropikalne jest wszechobecne, stosowany jest bambus, ratan, drewno mangowe i tekowe. Meble z drewna tekowego łączy się z obrazami nawiązujacymi do sztuki azjatyckiej lub afrykańskiej i z ciepłymi dekoracjami kojarzącymi się z podróżami.
1 549,99
wymiary 160 × 200 cm (Queen size)
W MAGAZYNIE
Promocja
469,99
cena stała* : 640
W MAGAZYNIE
Promocja
2 229,99
2 799,99
W MAGAZYNIE
Promocja
1 149,99
1 549,99
wymiary 160 × 200 cm (Queen size)
W MAGAZYNIE
Młody i cool! Styl młodzieżowy to styl wyjątkowy! Meble są praktyczne: łóżko na antresoli oszczędzające miejsce, niska ława, rozkładana kanapa, by przenocować przyjaciół... Wystrój natomiast jest bardzo przemyślany: skupia się na jednym lub dwóch mocnych kolorach zapewniających dynamikę, proponuje kilka nietypowych przedmiotów dekoracyjnych.
Promocja
2 099,99
cena stała* : 3 144
wymiary 90 × 190 cm (standardowy 1-os.)
W MAGAZYNIE
1 449,99
cena stała* : 1 542
1-os.
W MAGAZYNIE
1 649,99
cena stała* : 1 997
wymiary 160 × 200 cm (Queen size)
W MAGAZYNIE
Promocja
469,99
cena stała* : 699
wymiary 135 × 190 cm (ES)
W MAGAZYNIE
Zobacz wszystkie nasze produkty podzielone wg stylu, dzięki którym stworzysz harmonijne wnętrze. Zobacz nasze produkty designerskie, urokliwe, nowoczesne lub klasyczne do wyrafinowanego wystroju, a także produkty w stylu industrialnym, etnicznym, rustykalnym, vintage zapewniające odrobinę oryginalności. Dział młodzieżowy i dziecięcy również pomoże Ci w spełnieniu konkretnych potrzeb.