Porady i zamówienie: 221521008

Wybór wg stylu

Wybór wg stylu

Styl designerski

Wystrój o zdecydowanym charakterze! Artystyczne, odważne kształty — oto styl designerski! Designerskie sofy, smukłe stoły do ogrodu, dekoracyjne lampy, piękne jak dzieła sztuki... Odśwież swoje wnętrze dzięki produktom w designerskim stylu.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl designerski'

Styl klasyczny

Ponadczasowa wartość! Minimalistyczny i dystyngowany styl klasyczny nigdy się nie znudzi. Eleganckie meble i staranne dekoracje tworzą harmonijne i szykowne wnętrze.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl klasyczny'

Styl nowoczesny

Do współczesnych wnętrz! Nowoczesne sofy ze skóry, modne ławy, stonowane kolory — to elegancki styl pasujący do każdej przestrzeni. Daj się uwieść temu modnemu stylowi!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl nowoczesny'

Styl skandynawski

Styl skandynawski uspokaja wnętrza. Jasne drewno, pastelowe kolory, łagodne krzywizny tworzą naturalną i autentyczną atmosferę. Meble w naszym katalogu wniosą nieco północnej atmosfery do wnętrza, zapewnią przytulność i minimalizm.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl skandynawski'

Vintage

Romantykom z pewnością spodoba się styl vintage. Patynowane, drewniane meble, obrazy i poduszki w kwiaty, lekkie i miękki sofy i fotele, łagodne odcienie beżu i szarości — wszystko to tworzy spokojną i przyjazną atmosferę.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Vintage'

Styl industrialny

Styl industrialny to prawdziwa oryginalność! Surowe materiały, zimne kolory i materiały przypominające metal — to meble w wyjątkowo nowoczesnym stylu. Metalowe i drewniane ławy, stalowe lampy wykończone patyną, u nas znajdziesz idealne wyposażenie wnętrza w industrialnym stylu!

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl industrialny'

Styl etniczny

Zmiana scenerii gwarantowana! Styl etniczny to połączenie ciepłych kolorów, naturalnych materiałów i reprezentacj bóstw. Drewno tropikalne jest wszechobecne, stosowany jest bambus, ratan, drewno mangowe i tekowe. Meble z drewna tekowego łączy się z obrazami nawiązujacymi do sztuki azjatyckiej lub afrykańskiej i z ciepłymi dekoracjami kojarzącymi się z podróżami.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl etniczny'

Styl młodzieżowy

Młody i cool! Styl młodzieżowy to styl wyjątkowy! Meble są praktyczne: łóżko na antresoli oszczędzające miejsce, niska ława, rozkładana sofa, by przenocować przyjaciół... Wystrój natomiast jest bardzo przemyślany: skupia się na jednym lub dwóch mocnych kolorach zapewniających dynamikę, proponuje kilka nietypowych przedmiotów dekoracyjnych.

Zobacz wszystkie produkty

Polecamy produkty 'Styl młodzieżowy'

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja