Porady i zamówienie: 221521008

Kanapa klik-klak i kanapa z mechanizmem akordeonowym

84 produkty

Zobacz nasz szeroki wybór kanap klik-klak i z mechanizmem akordeonowym. Ponad 50 modeli do -50% Szybka dostawa w 10 dni! Gwarantowane niskie ceny!

Sofa w dzień i łóżko w nocy, oto podwójna funkcja sofy klik-klak lub z mechanizmem akordeonowym! Po złożeniu sofy te pomieszczą 2 do 4 osób, natomiast w nocy sprawdzą się jako łóżko dla 2 osób. Większość sof klik-klak składa się ze stelaża zawierającego pojedyncze lub szerokie listwy i osobnego materaca dla siedziska i oparcia. Konstrukcja ta umożliwia ustawienie kierunku spania równolegle do ściany. Mechanizm rozkładania jest niezwykle prosty, wystarczy podnieść sofę i przesunąć ją, by rozłożyć łóżko. Sofa z mechanizmem akordeonowym rozkłada się prostopadle do ściany, dzięki czemu możesz oglądać telewizję w łóżku. Wystarczy zdjąć pokrowiec i łóżko jest gotowe. Nie ignoruj też wymiaru estetycznego. Kanapa skandynawska klik-klak w dowolnym kolorze czy też kanapa z ekoskóry lub sofa z mechanizmem akordeonowym z tkaniny — umebluj wnętrze zgodnie z upodobaniami! Wybierz sofę klik-klak lub z mechanizmem akordeonowym dostosowaną do wnętrza. Vente-unique.pl oferuje różne style, dzięki którym zaaranżujesz salon lub sypialnię zgodnie ze swoimi upodobaniami w niskiej cenie.
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja