Porady i zamówienie: 221047608

Stelaże i ramy listwowe

41 produkty

Ponad 150 stelaży do -50%. Dostawa w ciągu 10 dni! Zobacz nasz wybór stelaży w obniżonych cenach! Swój stelaż znajdziesz na Vente-Unique.com!

Stelaż, podobnie jak materac, odgrywa ważną rolę podczas snu. Stelaż zapewnia wentylację materaca i zwiększa jego żywotność. Stelaż podtrzymuje około 1/3 ruchów śpiącego i dlatego jest uzupełnieniem materaca.

Jak wybrać odpowiedni stelaż?
W pierwszej kolejności należy sprawdzić twardość stelaża. twardość zależy od systemu listewek. Listewki ruchome zapewniają miękkość i elastyczność oraz precyzyjne podparcie, zmniejszają twardość materaca. Natomiast listewki z litego drewna czyli nieruchome zwiększają uczucie twardości, ponieważ są mniej elastyczne.
Decydującym czynnikiem są również opcje stelaża. Jeśli chcesz utrzymać porządek w pokoju, świetnie sprawdzi się stelaż ze skrzynią, ponieważ posiada on liczne schowki. Jeśli ważny jest dla Ciebie wygląd pokoju, wybierz stelaż tapicerowany pokryty tkaniną, który upiększy wnętrze. W przypadku problemów z kręgosłupem stelaż relaksacyjny zapewni dodatkowy komfort podczas snu.
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja