Działy
×
Wyniki wyszukiwania:  Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Brodzik prysznicowy

   + 40 produktów
   Filtruj i sortuj Filtruj
   Długość
   między 50 cm a 99 cm (2)
   między 100 cm a 149 cm (30)
   między 150 cm a 199 cm (9)
   Kolor
   Materiał
   Plastik (9)
   Beton, cement (2)
   Kształt
   Kwadratowy (1)
   Ćwiartka koła (1)
   Rodzaj odpływu
   Poziomy (24)
   Pionowy (2)
   Do wyłożenia płytkami
   Nie (32)
   Właściwości
   Odporne na pleśń (41)
   Antypoślizgowe (30)
   Gama
   Kolekcje tymczasowe (4)
   Made for design (2)
   Promocja / Nowość
   Promocja (20)
   Cena
   między 389,99 zł a 399,99 zł (1)
   między 400 zł a 799,99 zł (20)
   między 800 zł a 1 199,99 zł (14)
   między 1 200 zł a 1 599,99 zł (1)
   między 1 600 zł a 1 999,99 zł (5)
   Wszystkie filtry
   Wyprzedaże -32%
   W MAGAZYNIE
   389,99 zł
   579,99 zł
   479,99 zł
   Wyprzedaże -30%
   W MAGAZYNIE
   Rozprzedaż -48%
   W MAGAZYNIE
   Rozprzedaż -50%
   W MAGAZYNIE
   Wyprzedaże -46%
   W MAGAZYNIE
   Wyprzedaże -36%
   W MAGAZYNIE
   479,99 zł
   759,99 zł
   619,99 zł
   Nowości
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   Promocja
   W MAGAZYNIE
   W MAGAZYNIE
   Obejrzano 41 z 41 produktów

   Czym jest brodzik prysznicowy?

   Brodzik to dolna część prysznica. A ponieważ prysznic to miejsce zapewniające dobre samopoczucie, wybór funkcjonalnego i estetycznego brodzika jest niezwykle ważny. Dodatkowo ścianka prysznicowa i kolumna prysznicowa pozwalają na szybkie odprowadzenie wody. W ofercie znajdziesz wiele modeli pasujących do wszystkich pryszniców i upodobań. Zobacz wszystkie niedrogie brodziki wysokiej jakości na Vente-unique. Znajdziesz u nas szeroki wybór produktów.

   Jak wybrać brodzik?

   Wybór brodzika wiąże się z kilkoma kryteriami. Pierwszym z nich jest model. Brodzik prysznicowy zabudowany płytkami jest łatwy w montażu. Łatwo można go przyciąć, by dopasować go do wymiarów przestrzeni prysznicowej, jest nachylony, aby ułatwić odprowadzanie wody. Alternatywą jest brodzik gotowy do montażu. Jego montaż jest jeszcze łatwiejszy, po dopasowaniu wymiarów idealnie pasuje do Twojego prysznica. Brodziki gotowe do montażu i zabudowane płytkami są dostępne z odpływem lub bez. Poszerza to pole możliwości zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Wszystkie wymienione brodziki wykonane są z materiałów antypleśniowych i antypoślizgowych. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Pożegnaj się ze stratami ciepła i problemami ze szczelnością. To już przeszłość dzięki płaskiemu brodzikowi prysznicowemu wysokiej jakości.

   Drugim kryterium jest wygląd. Kwadratowe, prostokątne lub zaokrąglone brodziki - każdy z nich nada inny styl prysznicowi i łazience. Brodziki wykonane są z żywicy lub polistyrenu ekstrudowanego, te wysokiej jakości materiały wytrzymają próbę czasu. Jest to zatem dobra inwestycja na lata.

   Możesz też pobawić się materiałami i kolorami, aby dopasować brodzik do innych elementów w łazience. Dopasuj go nie tylko do ścianki i kolumny prysznicowej, ale również do podłogi w łazience, wanny, kabiny prysznicowej czy szafki pod umywalkę. Zobacz karty produktów z danymi technicznymi i wymiarami każdego modelu. Opracowali je nasi eksperci, pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

   Jak dbać o brodzik?

   Kamień lub wilgoć mogą spowodować, że fugi i brodzik stracą swoje właściwości. Jednak dzięki specjalnym powłokom i cotygodniowej konserwacji bez problemu zadbasz o swój brodzik. Wybierz odpowiedni niedrogi brodzik do swojego prysznica na Vente-unique. Zamów brodzik, a po kilku dniach będzie u Ciebie. Szybki i prosty zakup z dostawą do domu.

   Zobacz także: