Stolik nocny

49 produkty
kryteria
Materiał
Płyty i produkty imitujące drewno (30)
Tkanina i welur (4)
Szkło (3)
Z lub bez miejsca do przechowywania
Z miejscem do przechowywania (44)
Bez miejsca do przechowywania (5)
Kształt
Prostokątny (45)
Kwadratowy (4)
Z lub bez oświetlenia LED
Bez oświetlenia led (45)
z oświetleniem led (4)
Przeznaczony dla
Dorosły (45)
Styl
Skandynawski (7)
Etniczny (3)
Art Deco (3)
Młodzieżowy (2)
Industriel (2)
Zobacz więcej
Schowaj
Gama
Good for Planet (10)
Ekskluzywna kreacja (7)
Made for design (5)
Opcje
Promocja (6)
W magazynie (37)
Cena
między 169,99 zł a 299,99 zł (16)
między 300 zł a 599,99 zł (21)
między 600 zł a 899,99 zł (11)
między 900 zł a 1 199,99 zł (1)
Wszystkie filtry
Promocja
W MAGAZYNIE
Promocja
W MAGAZYNIE
Promocja
W MAGAZYNIE
Promocja
W MAGAZYNIE
Promocja
W MAGAZYNIE
Promocja
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
269,99 zł
cena stała* : 313 zł
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
W MAGAZYNIE
459,99 zł
cena stała* : 557 zł
Obejrzano 49 z 49 produktów

Niedrogi stolik nocny dla dorosłych Zobacz naszą ofertę stolików nocnych w obniżonych cenach! Dostawa w ciągu 10 dni! Satysfakcja lub zwrot kosztów


Stolik nocny jest idealny do sypialni: na ogól jest niewielki i łatwo go pomieścić. Możesz na nim ustawić lampkę. Stolik nocny z szufladą jest również bardzo przydatny do przechowywania pilotów, książek i magazynów. Jeśli wybierzesz jeden dla siebie i jeden dla swojego partnera, dodaj też jeden dla dziecka. Zaoferuj mu piękne otoczenie! Stolik nocny to niezbędny mebel do jego pokoju! Na naszej stronie są przedstawione modele dla całej rodziny. Poznaj wszystkie niedrogie stoliki nocne, które znajdują się na stronie Vente-unique. Z szerokiej gamy produktów wybierz model, który Ci się spodoba.

Jak wybrać stolik nocny? Stoliki nocne mają różne cechy. Przy wyborze wysokiej jakości stolika nocnego należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Po pierwsze wymiary. Możesz wybrać niewielki stolik nocny o szerokości mniejszej niż 50 cm. Jest praktyczny w małej sypialni, ale też nie wyróżnia się po ustawieniu przy łóżku. Największe modele mogą mierzyć do 1 metra. To również wyjątkowy akcent dekoracyjny. Dlatego oferujemy stoliki nocne w kilku stylach. Możesz dopasować go do swojego przytulnego gniazdka i innych mebli w sypialni, takich jak łóżko, szafa czy komoda. Każde wnętrze ma swój styl! Stolik z łatwością wtopi się w tło, ale jednocześnie doda estetyczny akcent. Do nowoczesnych wnętrz wybierz stolik nocny z MDF. W przypadku nowoczesnej lub designerskiej sypialni możesz zdecydować się na stolik nocny z wbudowanymi diodami LED, który zapewnia więcej światła. Jeśli we wnętrzu panuje styl industrialny, idealnie pasuje do niego metalowy stolik nocny. Wreszcie w modnych wnętrzach w stylu skandynawskim i etnicznym uroczym dodatkiem będzie drewniany stolik nocny! Aby stolik jak najlepiej pasował do stylu wnętrza, możesz także bawić się jego kolorem: naturalne drewno, szary, czarny, niebieski itp. Każdy znajdzie coś dla siebie.

A dlaczego nie można trochę zaszaleć? Oprócz tradycyjnych okrągłych lub prostokątnych stolików, warto zwrócić uwagę na oryginalne stoliki nocne. W naszej ofercie mamy stoliki z różnych materiałów i pasujących do różnorodnych stylów wnętrza. Wysokiej jakości stoliki nocne w niskich cenach czekają na Ciebie na Vente-unique. Dzięki usłudze ekspresowej dostawy możesz mieć stolik u siebie już za kilka dni.