Działy
×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk
   100% bezpieczeństwa płatności : Wszystkie płatności dokonywane na Vente-unique.pl są zabezpieczone dzięki systemowi płatności BRED - Banque Populaire : Cyberplus Paiement.

   Zarządzaj swoim budżetem i wybierz dogodną dla siebie metodę płatności za zamówienie na Vente-unique.pl.

   Oto różne oferowane przez nas metody płatności :

   Płatność kartą płatniczą (Visa, Maestro, Mastercard)

   Możesz zapłacić za swoje zamówienie za pomocą karty płatniczej. Wystarczy kilka kliknięć, Twoja płatność jest w 100% bezpieczna.

   Płatność w 3 ratach kartą płatniczą (Visa lub Mastercard)

   Zamówienie można opłacić w 3 miesięcznych ratach: 1/3 w dniu złożenia zamówienia, 1/3 miesiąc później, ostatnia opłata zostanie pobrana 60 dni od złożenia zamówienia. 100% bezpieczeństwa płatności. (2.5% opłat administracyjnych rozdzielonych równo pomiędzy każdą z rat).

   Ta metoda płatności jest dostępna dla zamówień od 1 500 zł z uwzględnieniem kosztów dostawy i do 10 000 zł.

   Płatność przez telefon

   Skontaktuj się z jednym z naszych doradców klienta, który poinformuje Cię w jaki sposób możesz zapłacić za swoje zamówienie oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące dostępnych na naszej stronie metod płatności. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest otwarte od poniedziałku do piątku od 9 do 18 pod numerem telefonu 221047608.

   Płatności obsługiwane przez Przelewy24 (przelewy bankowe, BLIK, raty)

   Wygodna i szybka forma płatności. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym możesz zapłacić przelewem bankowym, BLIK lub skorzystać z płatności na raty. W przypadku przelewu bankowego należy wskazać swój bank, a następnie zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

   Płatność przelewem bankowym

   Twoje zamówienie zostanie zarezerwowane na 72 godziny, jest to czas na dokonanie przelewu. Prześlemy Ci pocztą elektroniczną dane naszego banku.

   Płatność 50/50

   Możesz dokonać płatności 50/50 na zamówienia w naszym sklepie nie przekraczające wartości 10000 zł. Pierwszą połowę należnej kwoty należy zapłacić w momencie składania zamówienia na naszej stronie internetowej, drugą w momencie odbioru towaru bezpośrednio u naszego przewoźnika. Usługa ta objęta jest dodatkową opłatą 9 złotych do zapłaty w momencie składania zamówienia na stronie. W przypadku pierwszej raty płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego i karty płatniczej, w przypadku drugiej raty płatności dokonać można tylko i wyłącznie za pomocą gotówki bezpośrednio u naszego przewoźnika.

   Zobacz także: