Porady i zamówienie: 221047608

Proponowane metody płatności

100% bezpieczeństwa płatności : Wszystkie płatności dokonywane na Vente-unique.pl są zabezpieczone dzięki systemowi płatności BRED - Banque Populaire : Cyberplus Paiement.
Zarządzaj swoim budżetem i wybierz dogodną dla siebie metodę płatności za zamówienie na Vente-unique.pl.
Oto różne oferowane przez nas metody płatności :
Płatność kartą płatniczą (Visa, Maestro, Mastercard)
Możesz zapłacić za swoje zamówienie za pomocą karty płatniczej. Wystarczy kilka kliknięć, Twoja płatność jest w 100% bezpieczna.
Płatność w 3 ratach kartą płatniczą (Visa lub Mastercard)
Możesz zapłacić za swoje zamówienie w 3 ratach : 1/3 w dniu zamówienia, 1/3 miesiąc później, ostatnia opłata zostanie pobrana 60 dni od złożenia zamówienia. 100% bezpieczeństwa płatności. (+9 zł opłat administracyjnych czyli 3 zł dodatkowo do każdej raty dla zamówień poniżej 450 zł. Dla zamówień powyżej 450 zł 2% opłat administracyjnych rozdzielonych równo pomiędzy każdą z rat).

Ta opcja jest dostępna dla wszystkich zamówień powyżej 150 zł, wliczając opłaty administracyjne.

Płatność przez telefon
Skontaktuj się z jednym z naszych doradców klienta, który poinformuje Cię w jaki sposób możesz zapłacić za swoje zamówienie oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące dostępnych na naszej stronie metod płatności. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest otwarte od poniedziałku do piątku od 9 do 18 pod numerem telefonu 221047608.
Płatność przelewem bankowym
Wygodna i szybka forma płatności. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.
Płatność 50/50
Możesz dokonać płatności 50/50 na zamówienia w naszym sklepie nie przekraczające wartości 10000 zł. Pierwszą połowę należnej kwoty należy zapłacić w momencie składania zamówienia na naszej stronie internetowej, drugą w momencie odbioru towaru bezpośrednio u naszego przewoźnika. Usługa ta objęta jest dodatkową opłatą 9 złotych do zapłaty w momencie składania zamówienia na stronie. W przypadku pierwszej raty płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego i karty płatniczej, w przypadku drugiej raty płatności dokonać można tylko i wyłącznie za pomocą gotówki bezpośrednio u naszego przewoźnika.

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja