Porady i zamówienie: 221521008

Proponowane metody płatności

100% bezpieczeństwa płatności : Wszystkie płatności dokonywane na Vente-unique.pl są zabezpieczone dzięki systemowi płatności BRED - Banque Populaire : Cyberplus Paiement.
Zarządzaj swoim budżetem i wybierz dogodną dla siebie metodę płatności za zamówienie na Vente-unique.pl.
Oto różne oferowane przez nas metody płatności :
Płatność kartą płatniczą (Visa, Maestro, Mastercard)
Możesz zapłacić za swoje zamówienie za pomocą karty płatniczej. Wystarczy kilka kliknięć, Twoja płatność jest w 100% bezpieczna.
Płatność w 3 ratach kartą płatniczą (Visa lub Mastercard)
Możesz zapłacić za swoje zamówienie w 3 ratach : 1/3 w dniu zamówienia, 1/3 miesiąc później, ostatnia opłata zostanie pobrana 60 dni od złożenia zamówienia. 100% bezpieczeństwa płatności. (+9 zł opłat administracyjnych czyli 3 zł dodatkowo do każdej raty dla zamówień poniżej 450 zł. Dla zamówień powyżej 450 zł 2% opłat administracyjnych rozdzielonych równo pomiędzy każdą z rat).

Ta opcja jest dostępna dla wszystkich zamówień powyżej 150 zł, wliczając opłaty administracyjne.

Płatność przez telefon
Potwierdź swoje zamówienie z pomocą jednego z naszych doradców klienta. Nasz Dział Obsługi Klienta jest dostępne od poniedziałku do piątku od 9 do 18 pod numerem 221521008.
Płatność przelewem bankowym
Wygodna i szybka forma płatności. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.
Płatność 50/50
Możesz dokonać płatności 50/50 na zamówienia w naszym sklepie nie przekraczające wartości 10000 zł. Pierwszą połowę należnej kwoty należy zapłacić w momencie składania zamówienia na naszej stronie internetowej, drugą w momencie odbioru towaru bezpośrednio u naszego przewoźnika. Usługa ta objęta jest dodatkową opłatą 9 złotych do zapłaty w momencie składania zamówienia na stronie. W przypadku pierwszej raty płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego i karty płatniczej, w przypadku drugiej raty płatności dokonać można tylko i wyłącznie za pomocą gotówki bezpośrednio u naszego przewoźnika.

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja