“Radość we wszystkich kątach”

W Vente-unique, radość jest naszym nieustającym źródłem inspiracji, a satysfakcja klienta naszym najwyższym priorytetem!

Dlatego 400 naszych współpracowników emanuje pozytywną energią i pasją, aby uczynić Twoje życie bardziej promiennym. Nasza misja? Przekształcić Twoje wnętrze, tak aby odzwierciedlało Twój styl i towarzyszyło Ci w codziennych chwilach radości. Jak to robimy? Oferując bezkonkurencyjne ceny na szeroki wybór wysokiej jakości produktów.

Jesteśmy francuską firmą, której koncept był następujący: stworzyć stronę, łączącą zalety zakupów w 100% online z radością z dobrych okazji.

Zaufanie i satysfakcja naszych klientów są dla nas najważniejsze, a ich radość jest dla nas największą nagrodą. To właśnie oni wybrali nas Obsługą Klienta Roku 2024* już drugi rok z rzędu!

Od samego początku stawiamy na jakość oferty, konkurencyjne ceny i wewnętrzną logistykę. Jesteśmy dumni, że rozpowszechniamy radość we wszystkich kątach i w całej Europie, dostarczając nasze produkty do ponad 2,5 miliona klientów w 11 krajach. Jesteśmy nie tylko utalentowanym i zdeterminowanym zespołem, ale również współtwórcami radośnych momentów w Twoim życiu.

 • 2006
  Powstanie
  Vente-unique.com
  Uruchomienie strony internetowej sprzedającej co tydzień unikalną kanapę online. Awangardowy projekt w czasach, gdy tylko 1/3 Francuzów kiedykolwiek kupowała w Internecie, i to najczęściej drobne produkty codziennego użytku!
 • 2008
  Ekspansja międzynarodowa!
  Zaczynając od Hiszpanii (Holà!), rozszerzyliśmy działalność na 11 krajów europejskich. Obecnie dostarczamy do Francji, Hiszpanii, Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Austrii, Luksemburga, Holandii, Włoch, Portugalii i Polski!
 • 2016
  Otwarcie paneuropejskiego
  magazynu
  Nasz magazyn zajmuje powierzchnię 80 000 m², co odpowiada 12 boiskom piłkarskim! Codziennie pracuje tam nie mniej niż 250 pracowników, aby skutecznie wysyłać paczki do 11 krajów Europy.
 • 2018
  Wejście na giełdę
  To kolejny ważny krok, który świadczy o naszej powadze i zaangażowaniu wobec naszych klientów.
 • 2022
  Więcej radości i
  projektów!
  Dostarczyliśmy 2,5 miliona zamówień do naszych klientów i uruchomiliśmy Marketplace, aby oferować naszym klientom coraz bogatszą i bardziej zróżnicowaną ofertę!
 • 2023
  Wybrani jako Obsługa
  Klienta Roku we Francji*!
  To jest nasze ukoronowanie, czysta radość dla całego naszego zespołu!
 • 2024
  Wybrani jako Obsługa
  Klienta Roku*
  We Francji, Hiszpanii i Niemczech, czyli w 3 krajach, w których złożyliśmy wniosek

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze

229 500 opinii
zadowolonych klientów (4,5/5)

Sacha VIGNA

CEO

Dzięki Vente-unique.pl radość z dobrych okazji jest na wyciągnięcie ręki!

Chcemy, aby każda interakcja z Vente-unique była źródłem radości. Nasz dynamiczny i pełen pasji zespół wspiera Cię na każdym kroku, gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zaoferować Ci wyjątkową obsługę klienta. Twoja satysfakcja jest naszym absolutnym priorytetem, ponieważ Twoja radość jest naszą największą nagrodą.

Nasz zespół

Wszyscy nasi pracownicy są wyjątkowi i wierzymy w różnorodność naszych profili. W biurze dzielimy kulturę z 18 narodowościami.

Dobre samopoczucie jest najważniejsze i stanowi kluczowy czynnik naszej wydajności. Dlatego na co dzień promujemy życzliwość i optymizm.

Nasze podejście do CSR

Jako firma, zobowiązujemy się również do pozytywnego wpływu na naszą społeczność i środowisko. Wspieramy sprawy, które są nam bliskie i szukamy sposobów na zmniejszenie naszego śladu ekologicznego.

Nasze działania CSR koncentrują się wokół 3 obszarów: człowieka, odpowiedzialnego produktu i pozytywnego wpływu na środowisko. Dlatego stawiamy na różnorodność, równość i równouprawnienie, aby stworzyć rozwijające i inkludujące środowisko pracy. A ponieważ planeta jest naszym największym bogactwem, wprowadziliśmy naszą odpowiedzialną gamę i otrzymaliśmy certyfikat "Net Zero Site Web", aby zrekompensować nasz ślad węglowy. To nie wszystko! Przekazujemy również produkty do Emmaüs i sprzęt komputerowy do Ateliers Sans Frontières.

Jesteśmy dumni z naszej dotychczasowej drogi, ale jednocześnie jesteśmy napędzani nieustanną ambicją, aby pójść dalej. Jesteśmy oddani tworzeniu świata, w którym radość jest w centrum każdego projektu, gdzie możliwości są nieograniczone, a uśmiechy są zaraźliwe.

Witamy w Vente-unique!