Porady i zamówienie: 221521008

Płatność

Jakie metody płatności są dostępne ?

carte cadeau

Zachęcamy do zapoznania się ze Sposobami płatności przez nas proponowanymi.

Czy płatności kartą bankową i przelewem bankowym na stronie są bezpieczne ?

Wszystkie transakcje przeprowadzane na vente-unique.pl są zabezpieczone przez system płatności BRED - Banque Populaire: Cyberplus Paiement. Wszystkie dane przekazywane do BRED - Banque populaire, są zabezpieczone protokołem SSL zgodnie z obowiązującymi przepisami UE. Dane nie mogą być przechowywane ani zmieniane.

Kłódka w górnym lewym rogu przeglądarki na naszej stronie płatności oznacza, że strona jest zabezpieczona, a dane są szyfrowane zgodnie z certyfikatem bezpieczeństwa.

Czy za zamówienie muszę zapłacić przez Internet ?

Jeśli nie chcesz płacić za zamówienie przez Internet, możesz to zrobić przez telefon. Wystarczy zaznaczyć pole z telefonem przy wybieraniu sposobu płatności. Na koniec wyświetla się strona z podsumowaniem zamówienia, jego numerem i danymi naszego Działu Obsługi Klienta. Można na spokojnie ją przejrzeć i zakończyć składanie zamówienia.

Czy za zamówienie można zapłacić przy odbiorze ?

Tak możesz dokonać płatności 50/50 na zamówienia w naszym sklepie nie przekraczające wartości 10000 zł. Pierwszą połowę należnej kwoty należy zapłacić w momencie składania zamówienia na naszej stronie internetowej, drugą w momencie odbioru towaru bezpośrednio u naszego przewoźnika.

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja