×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Kim jesteśmy ?

   Vente-unique.com to specjalista sprzedaży mebli przez Internet w okazyjnych cenach.

   Oferujemy najwyższej jakości meble i wyposażenie domu w bardzo  atrakcyjnych cenach . A ponieważ wszystko, co dobre, szybko się kończy, oferujemy nasze regularne produkty w Wyprzedażach Błyskawicznych (liczba produktów i czas trwania wyprzedaży ograniczone), ale także produkty, które można kupować bez limitu czasowego.

   Vente-unique.com jest oddziałem CAFOM, eksperta w dziedzinie dyskontów i dystrybucji mebli od ponad 30 lat. Spółka CAFOM, notowana na giełdzie od 2005 roku (kod ISIN FR0010151589 – CAFO), jest gwarantem wiarygodności i kompetencji Vente-unique.com. Dzięki wieloletnim relacjom utrzymywanym z naszymi dostawcami możemy zaproponować duży wybór mebli w konkurencyjnych cenach.

   Doświadczenie budowane przez lata daje gwarancję doskonałej obsługi — nasi klienci mogą cieszyć się sprawdzonym wyborem mebli najwyższej jakości w najniższych cenach. Skorzystaj z naszych gwarancji - gwarancja najniższej ceny, gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy (14-dniowy okres próbny) czy 100% bezpieczeństwa płatności.

   Możesz także sprawdzić nasze zobowiązania dotyczące jakości i gwarancje.

   Nie czekaj dłużej! Zarejestruj się i otrzymuj przedpremierowe informacje o nadchodzących ofertach.

   Co sprzedajemy ?

   Vente-unique.com specjalizuje się w sprzedaży mebli najwyższej jakości w okazyjnych cenach, np. skórzana sofa 3-osobowa kosztuje 1999,99 zł zamiast 3411 zł.

   Nasza wyjątkowa oferta obejmuje meble  i wyposażenie domu: skórzane kanapy, narożniki, fotele, ławy, szafki RTV, komplety do jadalni, wyposażenie sypialni, łazienki, dekoracje oraz sprzęt AGD.

   Dzięki bogatemu doświadczeniu w sprzedaży mebli wysokiej jakości w specjalnych cenach możemy zaproponować różne style (od klasycznego, przez etniczny i egzotyczny, po designerski) i materiały wyselekcjonowane ze względu na ich jakość (skóry, tkaniny, szkło hartowane, różne gatunki drewna...).

   Zarejestruj się i skorzystaj z przedpremierowych okazji na produkty wybrane specjalnie do nadchodzących Wyprzedaży Błyskawicznych.

   Jak to się dzieje, że możemy zaoferować tak atrakcyjne ceny ?

   Dystrybucja wyłącznie przez Internet i nasze Wyprzedaże Błyskawiczne pozwalają nam pracować dostosowywując się do zapotrzebowania naszych klientów, dzięki czemu redukujemy koszty logistyki. Ponadto nie ponosimy kosztów utrzymania struktury, jaką jest prowadzenie sklepów stacjonarnych, dzięki temu, że sprzedajemy wyłącznie przez Internet. Wreszcie nasza ograniczona gama mebli istotnie zmniejsza koszty magazynowania. Te wszystkie oszczędności przekładają się na nasze ceny sprzedaży. Naszą ambicją jest zapewnienie najniższych cen bez obniżania jakości produktów.

   Dlatego właśnie Vente-unique.pl może sprzedawać wysokiej jakości meble w niskich cenach.

   Aby nie stracić żadnej wyjątkowej okazji, Zapisz się do naszego newslettera. Subskrybowanie newslettera vente-unique.pl jest całkowicie bezpłatne.

   Gdzie są produkowane sprzedawane artykuły?

   Dla każdego rodzaju naszych produktów szukamy najlepszych fabryk, tak aby spełniały one nasze wymagania dotyczące jakości w najlepszej cenie. Połowa naszych produktów produkowana jest w Europie (Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Polska), a druga połowa w Azji.

   Współpracujemy z wyspecjalizowanymi zakładami, dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze materiały i faktyczną znajomość technik produkcji. Na przykład nasz dostawca stołków barowych specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzywa ABS i współpracuje z największymi francuskimi markami.

   Wzmacniamy także nasze kontrole jakości w Azji. CAFOM, nasza spółka matka, w lipcu 2007 roku otworzyła swoje biuro w Shenzen w Chinach. Zespół inspektorów jakości pracujących dla Vente-unique.com odpowiada za przeprowadzanie rygorystycznej kontroli łańcucha produkcji - od zaprojektowania prototypu po kontrolę wykończenia produktu zanim wyruszy do dostawcy. Dlatego też możemy być pewni jakości naszych produktów.

   Czy macie showroom, w którym można obejrzeć i wypróbować produkty ?

   Nie mamy sklepów, salonów czy showroomów, dzięki czemu oferujemy tak atrakcyjne ceny. Nasza strona służy jako katalog.

   Na 9 751 respondentów naszej ankiety satysfakcji, wysłanej do wszystkich użytkowników dokonujących zakupu pomiędzy 1 stycznia 2021 a 31 marca 2021,

   • Ponad 94% jest zachwyconych stosunkiem jakości naszych produktów do ich ceny
   • 92% zamierza polecić vente-unique.pl swoim bliskim
   • 94%jest zadowolonych z opisu produktów na stronie
   • 90% uważa, że otrzymany produkt odpowiada wyobrażeniu, które mieli podczas przeglądania strony
   • 13.5% stwierdza, że produkt jest jeszcze lepszy, niż sobie wyobrażali

   Zapewniamy także14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy : jeżeli nie jesteś zadowolony i produkt Ci się nie podoba, masz możliwość odesłania towaru w ciągu 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy. Poniesiesz jedynie koszt odesłania towaru. Obecnie Vente-unique.com ma ponad 1 500 000 klientów !

   Chcę uzyskać więcej szczegółowych informacji o wybranym produkcie

   • Aby uzyskać informacje o wybranym produkcie, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 221047608 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00.

   Jak przebiega proces sprzedaży ?

   W sklepie vente-unique.pl organizujemy dwa rodzaje sprzedaży: :

   • Wyprzedaże Błyskawiczne
    Wybrany produkt jest dostępny w ograniczonej ilości tylko przez 1 tydzień, aż do wyczerpania zapasów. Aby w dniu otwarcia wyprzedaży otrzymać e-mail z zaproszeniem prezentującym produkt, trzeba zapisać się do newslettera.
   • Sprzedaż bez ograniczenia czasowego
    Produkty są dostępne przez cały czas i bez ograniczenia ilości. To części kolekcji będącej w sprzedaży na stronie przez wiele miesięcy.

   OBSERWUJ NAS NA

   Jak się dowiedzieć, co jest przewidziane w nadchodzących ofertach ?

   Nie jest możliwe wcześniejsze zapoznanie się z nadchodzącymi promocjami. Ale jeśli chcesz mieć pewność, że żadna znakomita okazja nie przejdzie Ci koło nosa, zapisz się do naszego newslattera i otrzymuj powiadomienia o Wyprzedażach Błyskawicznych.

   Jak mogę się z wami skontaktować ?

   W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 221047608 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00 (Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora).