×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Produkt, który chcę kupić, nie jest już dostępny na stronie

   Często odnawiamy nasze kolekcje, aby oferować produkty, które są zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie i spełniają oczekiwania naszych klientów. Dlatego może się zdarzyć tak, że jakiegoś produktu nie ma już w sprzedaży na naszej stronie.

   Produkt, który chcę kupić, jest na liście oczekujących

   Kiedy wyczerpie się zapas jednego z produktów, proponujemy zapisanie się na listę oczekujących. Zapisujemy prośbę o wpis na listę i wysyłamy powiadomienie, gdy tylko produkt ponownie znajdzie się w sprzedaży.

   Uwaga! Na liście oczekujących wszyscy zajmują to samo miejsce, a liczba produktów jest ograniczona. Dlatego, gdy otrzymasz powiadomienie, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę. Kto pierwszy, ten lepszy !

   Zapisałem się na listę oczekujących, czy będę mógł zamówić ?

   Nie mamy możliwości rezerwowania produktów dla klienta, a liczba dostępnych produktów jest ograniczona. Zapisanie się na listę oczekujących oznacza, że wyślemy powiadomienie, gdy tylko dany produkt ponownie będzie dostępny, ale nie możemy go zarezerwować.

   Wysyłamy e-mail z powiadomieniem do wszystkich klientów, którzy zapisali się na listę oczekujących. Dlatego, gdy otrzymasz powiadomienie, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę. Kto pierwszy, ten lepszy !

   Kiedy mój produkt będzie znowu dostępny, czy uzyskam go w tej samej cenie ?

   Vente-unique.pl oferuje najlepsze ceny swoich produktów.

   Niemniej nasze ceny mogą się zmieniać bez wcześniejszego ostrzeżenia. Może się zdarzyć, że cena ponownie dostępnego produktu będzie inna niż w momencie wpisania się na listę oczekujących.

   Plusem jest to, że nasze ceny mogą się zmieniać w dwie strony. Nie jest wykluczone, że cena produktu z listy oczekujących będzie niższa !

   Otrzymałem e-mail z informację, że produkt jest ponownie dostępny, ale nie mogę złożyć zamówienia

   Jeśli otrzymałeś e-mail z powiadomieniem o ponownej dostępności produktu, ale nie możesz go zamówić, to być może inni klienci byli szybsi i zapas znowu tymczasowo się wyczerpał.

   Dzieje się tak, dlatego że liczba dostępnych produktów jest ograniczona, a nie mamy możliwości rezerwowania produktów. Zapisanie się na listę oczekujących oznacza, że wyślemy powiadomienie, gdy tylko dany produkt ponownie będzie dostępny, ale nie możemy go zarezerwować.

   Kiedy produkt będzie znów dostępny, wyślemy e-mail z powiadomieniem.