Porady i zamówienie: 221521008

Porady : Dekoracje

6 Porady dotyczące zakupów:

Przewodnik zakupów
Jak wybrać żyrandol?
Jak wybrać żyrandol?
Czemu mamy zadowalać się smutną żarówką zwisającą z sufitu, skoro elegancki żyrandol może upiększyć salon lub inne pomieszczenie w domu? Montaż żyrandola jest bardzo prosty, element ten z pewnością ożywi wnętrze. Warto jednak wybrać odpowiedni model, który pasuje do wystroju. Oto nasze wskazówki.
Przewodnik zakupów
Jak wybrać lampę podłogową?
Jak wybrać lampę podłogową?
Lampa podłogowa cieszy się popularnością od kilku lat, jest bowiem równie funkcjonalna co ładna. Często służy jako pomocnicze oświetlenie rogu pokoju, może subtelnie podkreślić styl wnętrza. Jak dobrze wybrać lampę stojącą do salonu? Zapoznaj się z poradami Vente-Unique.
Przewodnik zakupów
Jak wybrać dekorację ścienną?
Jak wybrać dekorację ścienną?
Twojemu wnętrzu brakuje życia i charakteru? Czasem wystarczy dekoracja ścienna, by wnieść energię i piękno do codziennego życia! Bez względu na to, czy szukasz eleganckiego obrazu, inspirującej naklejki, czy też ozdobnej tabliczki nad kominek, oto wskazówki, dzięki którym upiększysz swój dom z Vente-Unique.
Przewodnik zakupów
Jak wybrać panel ścienny?
Jak wybrać panel ścienny?
Czy wiesz, czym jest dekoracyjny panel ścienny? To ruchome, łatwe do zamontowania ścianki, które mogą całkowicie zmienić klimat pomieszczenia przy minimalnym nakładzie pracy! Ale jak dokonać właściwego wyboru? Oto szczegółowa prezentacja Vente-Unique.
Przewodnik zakupów
Jak wybrać lampę?
Jak wybrać lampę?
Każdy dekorator wnętrz wie, że światło odgrywa kluczową rolę w podkreśleniu wielkości i wystroju pomieszczenia. Oto nasze porady, dzięki którym dopasujesz oświetlenie do swojego wnętrza.
Przewodnik zakupów
Jak wybrać dywan?
Jak wybrać dywan?
Dywan to często kluczowy element wystroju wnętrza. Zarówno w salonie jak i w sypialni nadaje charakteru stylowi pomieszczenia. By jak najlepiej wybrać ten nieodzowny element każdego wnętrza, zapoznaj się z naszymi wskazówkami.
Jeśli potrzebujesz porad lub inspiracji dotyczących wystroju, nie musisz szukać daleko, rozwiązanie znajduje się na tej stronie. Chcesz zmienić oświetlenie i nie wiesz, co wybrać? Twój dywan się zniszczył i szukasz inspiracji, by go wymienić? Vente-unique.com rozszyfrowuje najnowsze trendy, by pomóc Ci poczuć się dobrze we własnym domu. Nasze przewodniki zakupowe i artykuły dotyczące trendów i wystroju na pewno Cię zainspirują.

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja