×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk
   Czy kusi Cię zakup kanapy narożnej? Poznaj 3 dobre powody, aby wybrać kanapę narożną. Spraw sobie przyjemność!

   3 powody, aby podarować sobie kanapę narożną

   Marzysz o kanapie narożnej? Cóż, masz rację! Wygodna i praktyczna, będzie stanowić centralny punkt Twojego salonu, jednocześnie nadając mu styl. Jeśli nadal się wahasz, Vente-unique.pl podaje 3 powody, dla których warto kupić narożnik. Czy jesteś gotowy, aby poddać się pokusom?

   Aby pomieścić całą rodzinę

   Masz liczną rodziną lub lubisz przyjmować znajomych? Kanapa narożna jest stworzona dla Ciebie, ponieważ jej duży rozmiar pozwoli Ci pomieścić więcej osób niż klasyczna kanapa. Model narożny umożliwia zazwyczaj uzyskanie kanapy trzyosobowej plus jedno lub dwa miejsca siedzące dzięki południkowi, który tworzy narożnik. Dzięki temu zyskujesz więcej miejsc siedzących bez konieczności instalowania w salonie dwóch kanap! Kąt nachylenia kanapy utworzony przez południk pozwoli Ci również na rozmieszczenie gości w sposób bardziej konwencjonalny i idealny do rozmowy.

   Aby zrelaksować się przed telewizorem

   Co z pewnością sprawi, że zakochasz się w kanapie narożnej? Jej duży rozmiar! Oczywiście, może pomieścić więcej ludzi, ale oferuje również większy komfort, gdy na kanapie jest was niewielu. Koniec z dotykającymi się łokciami, dzięki jej dużym wymiarom będziecie mogli czuć się komfortowo. A prawdziwym plusem tego typu kanapy jest oczywiście jej meridian, który oferuje możliwość rozłożenia nóg, aby cieszyć się wieczorem z telewizją lub czytaniem książki. Można nawet bez problemu dać się skusić na drzemkę w pozycji półleżącej.

   Aby uporządkować przestrzeń

   Poza niezaprzeczalną wygodą, kanapa narożna jest prawdziwym atutem dekoracyjnym, który pozwoli wizualnie wytyczyć przestrzeń w salonie. Będzie to oczywiście idealne rozwiązanie, aby dopasować konfigurację pokoju i zoptymalizować przestrzeń. Kiedy Twój salon jest całkowicie otwarty, strona z łóżkiem dziennym może być również wykorzystana do stworzenia wizualnego oddzielenia na przykład pokoju dziennego od jadalni. Wybór kąta lewego lub prawego pozwoli Ci ukształtować salon tak, aby stworzyć przyjazną przestrzeń, oferując kanapę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Aby urządzić duży salon, ten rodzaj kanapy sprawdzi się także idealne, ponieważ zajmuje przestrzeń w bardziej proporcjonalny, a tym samym bardziej harmonijny sposób.

   Shopping

   Zobacz także:

   Porada
   Porada
   Przewodnik zakupów
   Porada