×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk
   Nie musisz instalować wanny w łazience, ale nie musisz też pozbawiać się przyjemności zanurzenia w górze piany, gdy najdzie Cię na to ochota. Obecnie z pewnością znajdziesz wannę dostosowaną do Twojej łazienki! Oto szczegółowa prezentacja Vente-Unique.

   1. Jaki rodzaj wanny wybrać?

   Istnieją wanny różnej wielkości i w różnym stylu, możemy wyróżnić ich trzy główne grupy:

   Wanna narożna będąca niezwykle popularnym modelem, ponieważ można ją umieścić w rogu, przez co nie zajmuje całej ściany w przeciwieństwie do prostego modelu. Jest też wygodniejsza i oferuje więcej miejsca na nogi.

   Wanna wolnostojąca to jej zupełne przeciwieństwo, ustawia się ją bowiem na środku pomieszczenia. To dobry wybór do dużej łazienki, w którym będzie wyglądać elegancko lub retro w zależności od modelu.

   Wanna z hydromasażem pozwala na stworzenie w domu mini gabinetu talasoterapii. Jej ścianki wyposażone są w dysze wodne, które masują i pobudzają poszczególne części ciała, zapewniając dobre samopoczucie. Można nawet wybrać dużą, 2-osobową wannę z hydromasażem.

   2. Jakie są idealne wymiary wanny?

   Nie istnieje rozmiar wanny idealny dla każdego. Idealne rozmiary zależą od Twojej budowy i miejsca, które posiadasz w łazience.

   Jeśli pozycja siedząca nie jest dla Ciebie problemem, niedroga wanna narożna to doskonałe rozwiązanie. Jeśli natomiast wolisz pozycję półleżącą lub leżącą, długość wanny jest najważniejszym czynnikiem: wybierz wannę o długości co najmniej 160 lub 170 cm, a nawet dłuższą, jeśli jesteś wysoki.

   Unikaj też zbyt wąskich modeli. Zaleca się szerokość co najmniej 70 cm, ale jeśli możesz pozwolić sobie na 100 cm, będziesz cieszyć się niezrównanym komfortem.

   3. Jaki materiał wybrać?

   Wanny metalowe, najczęściej żeliwne, są obecnie mało popularne ze względu na swoją wagę. Na rynku znajdziemy głównie materiały syntetyczne, które łączą lekkość i wytrzymałość na uderzenia.

   Wanny akrylowe mają różne zalety, na przykład niskie straty ciepła (woda pozostaje dłużej gorąca), a przede wszystkim dobry poziom izolacji akustycznej, co pozwala uniknąć efektu pudła dźwiękowego przy najmniejszym ruchu. Materiał jest jednak dość wrażliwy na zarysowania i agresywne produkty czyszczące. Do dobry i niedrogi wybór w przypadku narożnej wanny z hydromasażem.

   Wanny wykonane z żywicy obejmują modele z poliestru i polimeru formowanego rotacyjnie. Polimer wyróżnia się miękka i przyjemną fakturą. Modele z żywicy są bardziej wytrzymałe na uderzenia i zarysowania.

   Wykaż się też kreatywnością! Niektóre modele z górnej półki łączą materiał syntetyczny z piękną, drewnianą okładziną.

   4. Jakie opcje wybrać?

   Nowoczesne wanny oferują liczne opcje, idealne dla miłośników komfortu, szczególnie, jeśli skłaniasz się ku wannie z hydromasażem. Oprócz dysz wodnych modele te często posiadają system podgrzewania wody, który zapewni komfort podczas długiej kąpieli. A jeśli chcesz poleżeć w wodzie, cieszą się pełnym relaksem, skorzystaj z wbudowanego odbiornika radiowego, dzięki któremu posłuchasz ulubionej muzyki.

   Wiesz, czym jest chromoterapia?
   Technologia ta jest obecnie dostępna nawet w niedrogich wannach z hydromasażem, uspokaja ona zmysły i podświetla wodę kolorami tęczy: opcja ta jest coraz popularniejsza wśród miłośników relaksujących kąpieli.

   Bez względu na to, czy korzystasz z wanny na co dzień, czy też od czasu do czasu, powinna ona pasować do łazienki i do budowy Twojego ciała, zapewniając odpowiedni komfort. Wybierz dobrze!

   Zobacz także:

   Przewodnik zakupów
   Przewodnik zakupów
   Przewodnik zakupów
   Przewodnik zakupów