×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk
   Wybierz większy porządek! Prosta i praktyczna szafka na buty pomoże Ci zoptymalizować przestrzeń i zaoszczędzić miejsce. Najważniejszy jest właściwy wybór, dlatego zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który umożliwi Ci odpowiedni zakup.

   1. Dlaczego warto kupić szafkę na buty?

   Koniec z butami gromadzącymi się w przedpokoju, ukrytymi pod łóżkiem lub całkiem zgubionymi, szafka na buty zmieni Twoje codzienne życie.

   Szafka na buty to świetne rozwiązanie zapewniające uporządkowane buty, ale może także udekorować przedpokój lub uzupełnić wystrój sypialni. Dzięki odpowiednio wybranemu stylowi szafka na buty może wtopić się w wystrój lub nadać mu nowego klimatu, zapewniając jednocześnie dodatkowe miejsce do przechowywania.

   2. Jaką szafkę na buty wybrać?

   Minimalistyczne, praktyczne, ozdobne - szafki na buty oferuje tyle możliwości co szafy i garderoby. Dzięki temu możesz wybrać niską szafkę na buty, szafkę w kształcie ławki, garderoby, skrzyni, walizki, niski regał do przedpokoju albo większą szafę na buty do sypialni.

   2.1. Dlaczego warto wybrać regał na buty?

   Proste i praktyczne regały na buty to zawsze udany wybór. Umożliwiają wyeksponowanie butów jako elementu wystroju. Regały na buty dostępne są w różnych stylach - regały metalowe, drewniane, designerskie, a nawet wiszące. Regały na buty mają różną pojemność, mogą pomieścić od 4 par butów do ponad setki.

   Zaletą regału na buty jest możliwość jego samodzielnego wykonania z klasycznego drewnianego regału lub biblioteczki, o ile ma on odpowiednią głębokość.

   2.2. Dlaczego warto wybrać szafę na buty?

   Szafy na buty przypominają klasyczne szafy, różnią się rozmiarem przegródek umieszczonych w środku. W celu maksymalnego zoptymalizowania wewnętrznej przestrzeni w szafie przegródki są dużo mniejsze niż w klasycznej szafie.

   W przypadku niektórych szaf na buty wnętrze ma formę półek z pasami do mocowania butów pionowo, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca. Szafy na buty mogą pomieścić od 20 do 40 par butów.
   Inne modele wyposażone są w lustrzane drzwi, które optycznie powiększają przestrzeń.

   2.3. Dlaczego warto wybrać szafkę na buty klapową?

   Szafki na buty klapowe oszczędzają miejsce i są obecnie bardzo popularne. W większości przypadków szafki te mają głębokość mniejszą niż 30 cm, ponieważ system drzwi klapowych umożliwia ustawianie butów pionowo, co oszczędza dużo miejsca. Średnio mogą one pomieścić 16 par butów (4 do 8 par na przegródkę w zależności od jej szerokości).

   3. Jak pielęgnować szafkę na buty?

   3.1. Montaż

   Szafki na buty to dość proste meble, których montaż nie wymaga dużo czasu ani wiedzy. Można je zamontować wszędzie - w przedpokoju, w sypialni, a nawet w garażu. Pamiętajmy jednak, by w pomieszczeniu panowało umiarkowana temperatura i nie było w nim wilgoci.

   3.2. Pielęgnacja

   Szafka na buty nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć ją szmatką. Możesz również skorzystać z pojedynczych worków na buty, dzięki którym utrzymasz wnętrze szafki w czystości.

   Zobacz także:

   Przewodnik zakupów
   Porada
   Porada
   Przewodnik zakupów
   Góra strony