×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk
   Łóżka boxspring, niezwykle popularne w USA i w północnej Europie, to wyjątkowy element w sypialni. Łóżko jest przestronne i miękkie, oferuje luksusowy materac i poprawia komfort snu. Klasyczne lub elektryczne, z ekoskóry lub tkaniny, ze schowkami i/lub diodami LED — możesz wybierać z szerokiej gamy produktów, by znaleźć idealne łóżko boxspring!

   1. Dlaczego warto kupić zestaw boxspring?

   Łóżka boxspring to wybór dla osób, które chcą uzyskać u siebie komfort hotelowego pokoju. Te przestronne i miękkie łóżka z luksusowymi materacami zapewniają sen niczym w chmurze! Są duże, wymagają sporo miejsca i nadadzą oryginalności Twojej sypialni.

   Łóżka te są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych i na północy Europy, ich nazwa pochodzi od stelaża sprężynowego. Stelaż taki ma 3 zalety: podniesienie materaca, co ułatwia kładzenie się i wstawanie, absorbowanie uderzeń, co przedłuża żywotność materaca, zapewnienie solidnej konstrukcji, na której można położyć materac.

   Cały zestaw składa się przeważnie z kilku elementów — stelaża boxspring, materaca, zagłówka i ewentualnie nakładki na materac. Oferuje on niezaprzeczalne zalety. Poprawia pozycję użytkownika, zapewnia lepsze podparcie ciała i lepszą wentylację materaca.

   2. Jak wybrać łóżko boxspring?

   Przy wyborze łóżka boxpring powinniśmy określić nasze potrzeby, w szczególności jeśli chodzi o materac.

   A. Jak wybrać materac?

   A. Sprężyny kieszeniowe

   Jest to najlepsza technologia w dziedzinie sprężyn. Każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszeni, dzięki czemu może się niezależnie poruszać. Materac ze sprężynami kieszeniowymi zapewnia punktowe i precyzyjne podparcie ciała. Jest niezwykle ceniony za niezależność miejsca do spania.

   b. Sprężyny bonellowe lub sprężyny dwustożkowe

   Są to dwustożkowe, naturalnie wentylowane sprężyny połączone ze sobą stalowymi drutami. Materace ze sprężynami bonellowymi mają dobrą wentylację dzięki konstrukcji sprężyn. Ich konstrukcja zapewnia stopniową elastyczność w zależności od masy ciała.

   W celu zwiększenia komfortu można dodać również nakładkę na materac, która może być w niego wbudowana lub nie. Nakładka przedłuża żywotność materaca i zapewnia lepsze podparcie lędźwi.

   B. Jak wybrać stelaż?

   a. Technologia stelaża

   Tak jak w przypadku klasycznego stelaża dostępne są dwie opcje. Stelaż klasyczny złożony ze sprężyn bonellowych, zapewniający twarde podparcie. Opcja ta wybierana jest najczęściej. Niektóre łóżka boxspring wyposażone są w stelaże z funkcją relaks, które dopasowują się do kształtu ciała przy zmianie pozycji. Stelaż wyposażony jest w silniki sterowane pilotem, można go przechylać, zapewnia też pełną niezależność miejsca do spania.

   b. Liczba stelaży

   Łóżko boxspring oferuje przeważnie miejsce do spania dla 2 osób, można wybrać łóżko z podwójnym stelażem lub z 2 osobnymi stelażami. Główną zaletą tej opcji jest niezależności miejsca do spania bez względu na technologię stelaża. Jeśli zdecydujesz się na łóżko boxspring ze stelażami z funkcją relaks, każdy użytkownik może ustawić stelaż według swoich potrzeb, nie przeszkadzając drugiej osobie. Jeśli jedna osoba chce czytać, a druga spać, lub gdy jedna osoba śpi z lekko uniesionymi nogami lub głową, nie będzie przeszkadzać drugiej osobie!

   C. Jakie są dostępne opcje?

   a. Jaki materiał wybrać?

   Łóżko boxspring to zestaw: ozdobny zagłówek i stelaż są dopasowane i wykonane z tego samego materiału.

   Tkanina czy ekoskóra? Tapicerowane czy pikowane? Obydwa materiały mają swoje wady i zalety.

               Łóżka boxspring z tkaniny

   Tkanina oferuje większy wybór kolorów, wzorów i rodzajów. Jej miękkość docenią osoby, które lubią siedzieć na łóżku. Zagłówek z tkaniny przeważnie łatwiej się czyści, jeśli ma zdejmowany pokrowiec.


            
         
               Łóżka boxspring z ekoskóry

   Ekoskóra to przystępna alternatywa dla miłośników skóry. Jest łatwa w utrzymaniu i wnosi szlachetność do wnętrza. Pasuje do luksusowego wyglądu łóżek boxspring.

   b. Opcje zapewniające większą praktyczność

   Łóżko boxspring to coś więcej niż zwykły mebel w sypialni, zapewnia też pomysłowe rozwiązania pozwalające oszczędzić miejsce lub ożywić pomieszczenie.

   Niektóre modele oferują praktyczne opcje do przechowywania dzięki szufladom umieszczonym z przodu lub z boku łóżka lub też skrzyniom pod stelażem.

   Inne mają wbudowane półki zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania.

   W trosce o ładny wygląd i praktyczność niektóre modele zapewniają również oświetlenie LED w zagłówku lub dolnej części łóżka.

   3. Jak pielęgnować i zainstalować łóżko boxspring?

   Tak jak w przypadku klasycznych łóżek należy regularnie odwracać materac i nakładkę na materac, by przedłużyć ich żywotność i zapewnić równomierne zużycie. Codzienne wietrzenie sypialni pozwoli również usunąć wilgoć powstałą w nocy. Stelaż boxspring można czyścić odkurzaczem i ściereczką z mikrofibry w zależności od materiału, z którego jest wykonany.

   4. Marki łóżek boxspring

   Palacio to francuska marka oferująca grube materace wykonane w najnowszych technologiach, zapewniające wyjątkowy sen. Marka Palacio oferująca luksusowe łóżka uwiedzie Cię produktami o komforcie XXL zapewniającymi wyjątkową przyjemność.

   Dreamea to francuska marka oferująca produkty w najlepszych cenach. Wykorzystując swoje doświadczenie, marka Dreamea oferuje najkorzystniejszą ofertę, zachowując przy tym najwyższą jakość produktów.

   Zobacz także:

   Przewodnik zakupów
   Przewodnik zakupów
   Przewodnik zakupów
   Przewodnik zakupów