×
Wyniki wyszukiwania: Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Jak urządzić salon na każdą okazję? Czas w gronie przyjaciół, seanse filmowe czy odpoczynek? Odkryj zalety modułowego zestawu mebli!

   Zaproś do wnętrza modułowe meble

   Dużych rozmiarów kanapy zapraszają do relaksu w rodzinnym gronie, a jeśli idą w parze z Twoimi wymaganiami i pasują do stylu Twojego salonu, to jeszcze lepiej! To również jest powód, dla którego wielu współczesnych dekoratorów wnętrz stawia na koncepcję modułowej kanapy, której wszystkie elementy można zdjąć i zamienić miejscami. Za chwilę dowiesz się, jak to działa.

   Kanapy i sofy modułowe: zmieniaj do woli aranżację swojego salonu

    Kanapa segmentowa lub modułowa składa się z kilku elementów, które można dowolnie ze sobą łączyć lub rozdzielać, wedle własnego uznania , dzięki czemu można stworzyć duży narożnik, gdy cała rodzina postanawia obejrzeć film, lub, wprost przeciwnie, rozdzielić moduły i stworzyć jak najwięcej pojedynczych puf przydatnych podczas małego przyjęcia towarzyskiego.

    Kanapa modułowa z natury doskonale sprawdza się w małych salonach, które wymagają optymalizacji przestrzeni i stworzenie wolnej miejsca. Wspaniale komponuje się z innymi meblami w tym samym stylu, takimi jak np. wysuwany stolik kawowy który można schować w rogu pomieszczenia, lub wręcz przeciwnie, rozstawiać blaty w całym salonie.

   Jakie konfiguracje są możliwe?

    Kanapa modułowa  oferuje wiele konfiguracji w zależności od swojej wielkości i kształtu. Wiele modeli przyjmuje kształt narożnika, pozwalającego skorzystać z trzech możliwych układów kanapy, które można dowolnie zmieniać :
   - Narożnik stworzony z jednego elementu.
   - Trzyosobowa kanapa stworzona z jednego elementu oraz szezlong, oferujący pozycję leżącą.
   - Trzyosobowa kanapa stworzona z jednego elementu i szezlong podzielone na dwa lub trzy moduły, pozwolą pomieścić dodatkowych gości.
   Niektórzy projektanci proponują również sprytne rozwiązania z modułowymi siedziskami, które można przekształcić w podnóżek, lub odczepianymi podłokietnikami, które można łatwo odpiąć i wymienić.

   Jakie oświetlenie do modułowego zestawu mebli?

   Wybór  modułowej kanapy jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym urządzić salon zgodnie ze swoimi pragnieniami. Zyskaj jeszcze więcej swobody, zwracając uwagę na wybór oświetlenia w pomieszczeniu. Jeśli zamierzasz co jakiś czas przenosić strefę dzienną z jednego końca pokoju na drugi, stałe źródła światła mogą nie być najwłaściwszą inwestycją. Jeśli chodzi o przestrzeń modułową, postaw na oświetlenie ruchome, takie jak lampy podłogowe lub stołowe,
   przy czym zaleca są modele wyposażone w modulatory  – zmieniające się natężenie oświetlenia jest tak samo ważne jak układ foteli i kanap, tak, aby niewielkim kosztem stworzyć wrażenie metamorfozy wnętrza.

   A co z dekoracją?

   Salon modułowy podlega tym samym zasadom  – unikaj akcesoriów lub przedmiotów, które są zbyt duże, trudne do przeniesienia lub zmieszczenia w dowolnym miejscu. Elementem, który łatwo wymienić we wnętrzu, są zielone rośliny, podobnie jak ramki na zdjęcia czy nawet drobne ozdoby na półkach. W każdym razie postaw na proste rozwiązania, tak, aby pewnego dnia, móc zmienić wszystko, nie zmieniając niczego !

   Zobacz także:

   Porada
   Porada
   Przewodnik zakupów
   Przewodnik zakupów