Porady i zamówienie: 221521008

Sofa narożna ze skóry

48 produkty

Zobacz naszą ofertę sof narożnych ze skóry. Skóra bydlęca, skóra bawola, skóra bycast: znajdź tę wymarzoną! Nie czekaj, zaufaj vente-unique.com, liderowi sprzedaży sof on-line, i znajdź wymarzoną sofę w najlepszej cenie!

Przy wyborze pokrycia sofy nie wolno się wahać. W przypadku sofy narożnej ze skóry stawiasz na stylową aranżację wnętrza. Ten szlachetny materiał stanowi połączenie elegancji i niezwykłej wytrzymałości. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje skór, od jagnięcych po bawole przez skórę bycast! Istotną kwestią przy czyszczeniu skórzanych sof jest stosowanie odpowiednich środków przedłużających żywotność tego materiału. 
Możesz zdecydować się na styl vintage i postawić na sofę pokrytą patynowaną skórą oraz dekoracyjne elementy lub meble w tej samej stylistyce. 2 lub 3-osobowa sofa ze skóry świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań przy herbacie albo jako miejsce do spania dla gości. Bez względu na rodzaj wybranej przez ciebie sofy, ze skóry w kolorze czarnym czy ze skóry pikowanej, Vente-unique.pl oferuje materiały najlepszej jakości w bezkonkurencyjnej cenie! 
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja