Porady i zamówienie: 221521008

Sofa rozkładana z ekoskóry

43 produkty

Zobacz nasz wybór sof rozkładanych z imitacji skóry w niskiej cenie. Sofa z mechanizmem szybkiego rozkładania, sofa klik-klak do -50%. Dostawa w ciągu 10 dni!

Zobacz naszą szeroką ofertę sof rozkładanych z imitacji skóry: sofa rozkładana z imitacji skóry z mechanizmem szybkiego rozkładania, narożna sofa rozkładana z imitacji skóry, 4-osobowa sofa rozkładana z imitacji skóry, 3-osobowa sofa rozkładana z imitacji skóry, 2-osobowa sofa rozkładana z imitacji skóry, sofa z imitacji skóry z funkcją łóżka, sofa rozkładana z imitacji skóry do codziennego spania, sofa rozkładana z imitacji skóry do okazjonalnego spania, sofa klik-klak z imitacji skóry, designerska sofa rozkładana, nowoczesna sofa rozkładana z imitacji skóry, skandynawska sofa rozkładana z imitacji skóry. Aż do -60% na ofertę sof rozkładanych z imitacji skóry zawsze w najlepszej cenie. Ekspresowa dostawa w ciągu 10 dni!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja