Działy
×
Wyniki wyszukiwania:  Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Biuro

   Jeśli potrzebujesz stworzyć małą przestrzeń do pracy na dni pracy zdalnej, prawdziwe biuro do prowadzenia działalności jako freelancer lub chcesz zbudować profesjonalny pokój do gamingu i streamingu, ważne jest, aby dobrze dobrać wyposażenie. Znajdziesz tutaj wszystkie porady, wskazówki, zdjęcia i inspirujące filmy, aby urządzić swoje biuro i przekształcić je w funkcjonalną przestrzeń do pracy i wyrażania siebie, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.

   Czytaj dalej Czytaj mniej

   Narożne biurko, biurko gamingowe, krzesło biurowe, krzesło gamingowe i akcesoria biurowe - wejdź w naszą szeroką ofertę mebli biurowych w niskich cenach. Szybka dostawa!

   Wraz z rozwojem pracy zdalnej, stało się istotne stworzenie w domu miejsca, w którym można wygodnie i w spokoju pracować. Twoje biuro może zajmować całe pomieszczenie, czyniąc je miejscem dedykowanym wyłącznie Twojej pracy, ale niekoniecznie. Twój kącik pracy może też znajdować się w salonie, sypialni, itp. Ważne jest, abyś mógł pracować w jak najlepszych warunkach. Aby to osiągnąć, konieczne jest nabycie odpowiedniego wyposażenia biurowego, które umożliwi Ci pisanie raportów, przeglądanie analiz lub uczestniczenie w spotkaniach w największym komforcie. Ponieważ uczciwie mówiąc: spędzanie całego dnia przed komputerem na niskim stoliku nie jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego kręgosłupa. A po zakończeniu dnia, Twoje biurko może posłużyć do jednego z Twoich hobby, w tym grania.

   Różne rodzaje mebli biurowych

   Biurko proste

   Biurko proste to klasyczne mebel, o którym wszyscy myślimy, gdy chcemy urządzić naszą przestrzeń pracy. Jego prostota nie odbiera mu niczego z funkcjonalności ani atrakcyjności. W umiejscowieniu przyległym do ściany lub pośrodku biura, łatwo je umieścić w dowolnym pomieszczeniu i umożliwia prowadzenie działalności zawodowej w dobrych warunkach.

   Biurko narożne

   Biurko narożne, często w kształcie litery L, jest idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń. Układ narożny maksymalizuje dostępną przestrzeń roboczą, jednocześnie zapewniając znaczącą oszczędność miejsca. Niektóre modele biurek narożnych posiadają dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane schowki lub porty USB, ułatwiające podłączenie urządzeń elektronicznych.

   Sekretarzyk

   Dawniej służący do korespondencji, sekretarzyk potrafił się zreinkarnować i zagościć w naszych wnętrzach. Jego funkcjonalność nie idzie na marne: sekretarzyk posiada wiele przestrzeni do przechowywania, w których można przechowywać wszystkie ważne dokumenty i mieć je pod ręką, a jego blat, który służył do korespondencji, obecnie może pomieścić nasze laptopy. Jeśli zdecydujesz się na sekretarzyk z opuszczanym blatem, możesz schować komputer czy dokumenty pod zamykaną półką.

   Biurko do pracy na siedząco i stojąco

   Jeśli szukasz ergonomicznych mebli biurowych, biurko do pracy na siedząco i stojąco jest dla Ciebie stworzone. Posiada regulowany wysokościowo blat pracy za pomocą korby lub elektrycznie. Jak sugeruje nazwa, umożliwia Ci pracę zarówno siedząc przy biurku, jak i stojąc, co wspomaga przepływ krwi.

   Biurko gamingowe

   Zaawansowani gracze mogą zdecydować się na mebel dostosowany do ich specyficznych potrzeb. Biurko gamingowe posiada regulacje i funkcje dostosowane do ich praktyki grania: regulowana wysokość i nachylenie blatu dla lepszego podparcia, podstawa do słuchawek i napojów, a także szafki i inne schowki. Dzięki nim można nie tylko grać, ale także pracować.

   Biurko dziecięce

   Dzieci mają inne potrzeby niż dorośli, co dotyczy również biurka. Biurko dziecka powinno wspierać wszystkie jego aktywności: odrabianie lekcji, naukę czy miejsce do rysowania i zabaw. Nie trzeba dodawać, że powinno być odporne i łatwe w utrzymaniu. Istnieje kilka rodzajów biurek dla dzieci, z których każde jest dostosowane do konkretnego wieku lub zastosowania. Pewne biurka posiadają regulowane nogi, pozwalając dostosować wysokość biurka w miarę jak dziecko rośnie.

   Kontener, szafka i inne rozwiązania przechowywania w biurze

   Aby utrzymać porządek w swojej przestrzeni roboczej, zaleca się dodanie do niej miejsc do przechowywania. Istnieją różne rozwiązania przechowywania biurowego, aby spełnić Twoje konkretne potrzeby: półki, szafy i kontenery mogą być wykorzystane do przechowywania dokumentów, materiałów biurowych i innych przedmiotów. Mogą być wysokie, niskie, z drzwiami lub szufladami. Dla małych przestrzeni lub biur urządzonych w sypialni, zaleca się wybór kompaktowych rozwiązań przechowywania, takich jak organizer na ścianę lub po prostu pudełka do przechowywania. Podwyższacz biurka może zamienić niewielkie biurko w mebel super-funkcjonalny z dodatkową przestrzenią pracy i przechowywania.

   Fotel i krzesło biurowe

   Jak można urządzić swoje biuro, nie myśląc o umieszczeniu mebla, na którym spędza się godziny i dni pracując: krzesło biurowe. Posiadanie wygodnego krzesła podczas pisania, analizy danych, uczestniczenia w wideokonferencjach, jest niezbędne, aby pozostać skoncentrowanym przez cały ten czas. Ale trzeba zastanowić się, czy potrzebujesz krzesła biurowego czy fotela biurowego. Ponieważ tak, istnieje różnica między nimi. Fotel biurowy ma wysokie i szerokie oparcie, z podparciami zapewniającymi większy komfort: podłokietniki i zagłówek. Jak już zapewne zrozumiałeś, krzesło biurowe pozbawione jest tego wszystkiego: jego oparcie jest mniejsze i zapewnia wsparcie tylko dla pleców.

   Fotel gamingowy

   Fotel gamingowy, którego design jest inspirowany krzesłami wyścigowymi, oferuje wsparcie takie, jak fauteuil biurowy, ale ma kilka dodatkowych zalet: całe siedzisko gracza jest pokryte pianką, zapewniając optymalny komfort podczas długotrwałego użytkowania, a także może się nachylić aż do 180°, aby dostosować się do wszystkich pozycji podczas gry.