-10% od 2000 zł z SUNSET10 na produkty Vente-unique
Koniec za:
00d.03g.35m.03s.
Działy
Profesjonalista
Pomoc i Kontakt
Zaloguj się
Koszyk
Komplet wypoczynkowy SKIEN Welur Czarny dla 5 osób
4 689 zł
Opis
Zestaw z czarnego weluru z dwiema sofami w stylu retro. Tak elegancki i stylowy zestaw z łatwością stanie się centralnym punktem każdego salonu. Jego tradycyjny design jest inspirowany stylem retro, który w połączeniu z pikowanym obiciem i ozdobnymi nitami wpasuje się w każdy wystrój, od vintage po glamour. Miękkie i miłe w dotyku, welurowe obicie jest łatwe w utrzymaniu, a jednocześnie nadaje wytrzymałości. Do każdej sofy dołączony jest zestaw poduszek, o zdejmowalnych poszewkach, w pasującym kolorze i stylu.
Szczegóły:
Typ produktu: Zestaw wypoczynkowy Styl: Glamour Kolor główny: Czarny Rodzaj materiału: Tkanina Materiał: Welur Materiał dodatkowy: Drewno sosnowe Wypełnienie: Pianka Skład materiału: 100% Poliester Podłokietniki: Zaokrąglone Konstrukcja siedziska: Sprężyny faliste Gęstość pianki: 45 kg/m3 Miejsce dla: 5 osób
Wymiary:
Sofa dwuosobowa: 91x83x165 Sofa trzyosobowa: 91x83x200 Grubość siedziska: 13 cm Wysokość siedziska: 44 cm Wymiary całkowite: 200x83x91 Waga: 101 kg Maks. obciążenie na os.: 150 kg
W ofercie: 4 x Poduszka dekoracyjna, 1 x Sofa trzyosobowa, 1 x Sofa dwuosobowa
Cechy produktu: Inspirowany klasycznym stylem chesterfield, Wykończenie nitami doskonale podkreślające kształt mebla, Pikowane ozdobnymi guzikami, Wytrzymała tapicerka, Zdejmowane powłoczki na poduszki, W całości otapicerowany
Montaż: Wymaga kompletnego montażu. 45-60 min. Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.
Wskazówki dotyczące pielęgnacji:
Welur: 1.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu 2.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki.
Drewno sosnowe: 1.Do czyszczenia należy używać wyłącznie łagodnych detergentów oraz miękkiej ściereczki, wycierając powierzchnię w kierunku słojów 2.Aby chronić mebel przed wilgocią, po przetarciu na mokro należy go dokładnie wytrzeć do sucha 3.Dla produktów drewnianych z olejowanym wykończeniem: można ponownie olejować po dłuższym użytkowaniu, by utrzymać jego dobry wygląd.