Porady i zamówienie: 221521008

Sofy Linea Sofa

38 produkty

Bez względu na to, czy szukasz sofy z tkaniny czy skórzanej, sofy rozkładanej czy ze zdejmowanym pokrowcem, sofy narożnej, sofy prawostronnej czy fotela, kolekcja LINEA SOFA z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Kolekcja sof LINEA SOFA spełnia wymogi komfortu i estetyki klientów, którzy poszukują produktów wyjątkowych. Specjalizująca się w aranżacji designerskich salonów marka LINEA SOFA sprawi, że wystrój Twojego salonu będzie wyjątkowy! Marka przywiązuje szczególną uwagę do produkcji luksusowych wyrobów o nieskazitelnym wykończeniu, wykonanych wyłącznie ze szlachetnych materiałów. Zawsze na czele obowiązujących trendów, LINEA SOFA oferuje kolekcje, które są funkcjonalne i niepowtarzalne, a do tego dostępne w innowacyjnej palecie kolorów! Bez względu na to, czy szukasz sofy z tkaniny czy skórzanej, sofy rozkładanej czy ze zdejmowanym pokrowcem, sofy narożnej, sofy prawostronnej czy fotela, kolekcja LINEA SOFA z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja