Porady i zamówienie: 221521008

Promocja na sofy rozkładane!

45 produkty

Zobacz szeroki wybór niedrogich, rozkładanych sof w promocji. Sofa rozkładana z szybkim mechanizmem, sofa rozkładana klik-klak, sofa z mechanizmem akordeonowym do -50% Ekspresowa dostawa w ciągu 10 dni!

Sofy rozkładane w promocji: zobacz nasz szeroki wybór niedrogich sof rozkładanych w promocji: rozkładana sofa narożna, 4-osobowa sofa rozkładana, 3-osobowa sofa rozkładana, 2-osobowa sofa rozkładana, sofa rozkładana z tkaniny, sofa rozkładana z imitacji skóry, sofa rozkładana ze skóry, sofa rozkładana z szybkim mechanizmem, sofa z funkcją łóżka, sofa rozkładana do codziennego spania, sofa rozkładana do okazjonalnego spania, sofa z mechanizmem akordeonowym, sofa klik-klak, sofa rozkładana designerska, sofa rozkładana nowoczesna, sofa rozkładana skandynawska. Aż do -60% na ofertę sof rozkładanych zawsze w najlepszej cenie. Ekspresowa dostawa w ciągu 10 dni!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja