Porady i zamówienie: 221521008

Materac dziecięcy

14 produkty
Wyszukaj po rozmiarze

Materac 1-osobowy do -50%. Dostawa w ciągu 10 dni! Zobacz nasz wybór materacy dziecięcych w obniżonych cenach! Jakość w najlepszej cenie!

Dlaczego istnieje różnica między materacem dla dzieci a klasycznym materacem 1-osobowym? Dziecko nie ma takiej samej masy jak dorosły, może więc mieć materac o mniejszej gęstości pianki niż materac dla osoby dorosłej, co skutkuje niższą ceną.
Materac dziecięcy może również mieć cechy charakterystyczne dla łóżek dziecięcych, mowa tu szczególnie o materacach wsuwanych, które są specjalnie zaprojektowane do łóżek wsuwanych. Te cienkie materace mieszczą się w szufladzie łóżka. Kryterium grubości materaca jest również brane pod uwagę w przypadku łóżek piętrowych lub wysokich. Ze względów bezpieczeństwa, w przypadku wysokich łóżek, łóżek piętrowych lub na antresoli, zalecana jest maksymalna grubość materaca, po to, aby barierka działała prawidłowo i spełniała swoją rolę, jeśli materac jest zbyt wysoki, nie jest to możliwe.
Istnieją również materace rosnące, które mogą być wykorzystywane przez dziecko od najmłodszego wieku. Ich rozmiar się zmienia, można je powiększać wraz ze wzrostem dziecka. To ekonomiczne i pomysłowe rozwiązanie!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja