Porady i zamówienie: 221521008

Fotele, pufy i szezlongi

329 produkty

Ponad 150 foteli i puf do -50% taniej! Dostawa w ciągu 10 dni! Zobacz naszą ofertę foteli i puf w wyjątkowych cenach! Gwarantowane niskie ceny!

Po męczącym dniu nie ma nic lepszego niż relaks w miękkim, wygodnym fotelu z książką lub prze telewizorem. Fotel ma wiele zastosowań, niezależnie od tego, czy znajduje się w salonie, tworząc przytulny kącik z 2- lub 3-osobowymi sofami, czy też stoi w sypialni obok łóżka. Fotel może być wygodny, ale też estetyczny. Do wyboru są wszystkie style i kolory, możesz zdecydować się na model skandynawski czy też vintage. Istnieją różne rodzaje foteli, począwszy od fotela do masażu, poprzez wygodny fotel relaksacyjny, aż po praktyczny fotel rozkładany. Puf to dekoracyjny dodatek lub dodatkowe siedzisko, które wniesie nowoczesność do wnętrza, Może mieć różne kształty, być swobodny lub elegancki, dzięki czemu sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Ławki lub skrzynie świetnie nadają się do niewielkich przestrzeni, zapewniają siedzisko i dodatkowe miejsce do przechowywania, są ładne i pomysłowe. Odkryj szeroki wybór Vente-unique.pl i skorzystaj z najlepszych cen!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja