Porady i zamówienie: 221047608

Dywany winylowe

18 produkty

Nie czekaj dłużej i odkryj naszą ofertę wysokiej jakości dywanów winylowych w obniżonych cenach. Wybierz swój ulubiony model na Vente-Unique!

Dywan winylowy posiada wszystkie zalety: jest łatwy w utrzymaniu, niedrogi, niezniszczalny, odporny na promieniowanie UV, a zatem idealny na taras. Jest to wielofunkcyjne akcesorium, które szczególnie dobrze komponuje się z parkietem jak i z betonem. Jest bardzo odpowiedni w kuchni, ponieważ jego konserwacja jest łatwa i szybka: wystarczy przeciągnięcie mopem! Obecne szaleństwo na dywany winylowe idzie w parze z szaleństwem na stare płytki, a zwłaszcza na słynne płytki cementowe. Dywan ten często jest prostokątny, ale występuje również w wielu stylach: geometrycznym, lastryko, etnicznym itp. Vente-unique.pl oferuje szeroki wybór dywanów winylowych, a wśród nich # 1 # dywaniki kuchenne # 1 # z różnymi wzorami i zawsze w najlepszej cenie! Gwarantowana szybka dostawa.
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja