Porady i zamówienie: 221047608

Dywany shaggy

15 produkty

Wybierz nasze ozdobne dywany shaggy, które sprawią, że Twoja podłoga stanie się miękka i kolorowa. Wszystkie nasze dywany shaggy wybraliśmy z uwzględnieniem ich jakości, oferujemy je w najlepszej cenie.

Dywan shaggy inspirowany latami 60. to dywan z długim włosiem, średnia wysokość włosia wynosi ponad 3 cm. Szukasz bardzo miękkiego i wygodnego dywanu ? Dywan shaggy jest ponadczasowy i z pewnością Cię nie zawiedzie. Dywany shaggy są często wykonane z jednego materiału (wełny, polipropylenu lub poliestru) i zazwyczaj mają jeden kolor (przeważnie są jednolite). Na Vente-Unique oferujemy dywany shaggy w stylu designerskim, dywany shaggy w stylu skandynawskim oraz dywany shaggy we wszystkich możliwych kolorach. Na początek warto wybrać dywan shaggy beżowy lub dywan shaggy szary. Do wyboru masz dywany shaggy w rozmiarze 160x230 cm, 120x170 cm, 200x290 cm, dywany dziecięce i dywany okrągłe. Bez wątpienia znajdziesz to, czego szukasz w naszej szerokiej ofercie dywanów typu shaggy w niskich cenach i z szybką dostawą. Sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości dywanów shaggy w najlepszej cenie.
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja