-11% od 2000 zł z LASTHOURS11 na produkty Vente-unique
Stojak pod telewizor z drewna orzechowego i szarego z oświetleniem wewnętrznym model 3242 Angel Cerdá S.L.
Nowocześnie zaprojektowana szafka pod telewizor z szarą drewnianą konstrukcją z płyty MDF i oryginalnymi drewnianymi nogami w kolorze orzecha. Wewnętrzne oświetlenie tego stojaka na telewizor pozwoli ci stworzyć ciepłą i relaksującą atmosferę, oferując jednocześnie lepszy widok na wnętrze mebla. Oryginalne detale z hartowanego szkła dodadzą Twojemu salonowi doskonałego stylu. Posiada dużą przestrzeń do przechowywania z 2 szufladami z systemem cichego domykania.
Wymiary produktu: 180 x 41 x 51 cm.
- Zarówno lakierowane wykończenie, jak i liniowy, nowoczesny design sprawiają, że ta szafka pod telewizor jest idealnym meblem do salonu.
- Solidna drewniana rama w kolorze orzecha sprawia, że jest to idealny wybór, jeśli szukasz trwałych mebli i designu do swojego domu.
- Jego prosta konstrukcja wniesie powiew spokoju i ciepła do każdego pomieszczenia.
- Jego rozmiar i przestrzeń do przechowywania sprawiają, że idealnie nadaje się do utrzymywania wszystkiego w porządku i na swoim miejscu.
- Jego konstrukcja szuflad z dwoma oryginalnymi frontami ze szkła hartowanego i wewnętrznym oświetleniem LED sprawia, że jest to wyjątkowy, wszechstronny i elastyczny mebel pomocniczy do różnych pomieszczeń w domu.