Solidność metalowej podstawy
Wykończenie teksturowane
Tapicerowane siedzisko dla większego komfortu
Krzesło KIZEMA przyciąga uwagę podstawą z metalu w imitacji drewna, która nadaje całości solidną strukturę, a jednocześnie wprowadza ciepły, drewniany akcent wizualny – bez konieczności pielęgnacji drewna. Siedzisko i oparcie są w całości obite tkaniną o teksturowanej powierzchni, która dodaje charakteru i przyjemnie się w dotyku.
Przy wieczornym stole łatwo zatracić się w rozmowie dłużej niż planowano – tapicerowane siedzisko i oparcie zapewniają komfort nawet podczas długich posiedzeń przy stole.
Dostępne w zestawie 2 lub 6 sztuk, krzesło KIZEMA sprawdzi się zarówno u tych, którzy odświeżają istniejący stół, jak i u tych, którzy od razu kompletują całą jadalnię.
Aby zachować wygląd krzeseł na dłużej, wystarczy przetrzeć tkaninę lekko wilgotną ściereczką z odrobiną łagodnego mydła i pozostawić do wyschnięcia na powietrzu, a podstawę z metalu wytrzeć wilgotną ściereczką bez środków ściernych.
Poliester: Najczęściej używane włókno syntetyczne, poliester jest trwały, łatwy w utrzymaniu (można prać) i dobrze trzyma formę, mało się gniotąc.
Czas dostawy tego produktu zostanie potwierdzony w koszyku.
| Długość | Szerokość | Wysokość | Waga | |
|---|---|---|---|---|
| Paczka n°1 | 84 cm | 62 cm | 59 cm | 21 kg |