Porady i zamówienie: 221521008

Cyber Monday 2020* :
akcja zakończona!

Drodzy Klienci! Ta akcja już się zakończyła. Możesz dalej przeglądać nasze propozycje — zapoznaj się z aktualnymi promocjami we wszystkich działach.

Odkryj teraz

Wyprzedaże Sofy & Fotele
Wyprzedaże Salon & Biuro
Wyprzedaże Sypialnia & Łóżka
Wyprzedaże Łazienka & Wypoczynek

*CYBER MONDAY 2020 : Zaraz po Black Friday wciąż masz ochotę na korzystanie z atrakcyjnych ofert ? Promocje się nie skończyły - dzięki Cyber Monday - odkryj nasze aktrakcyjne ceny na wszystkie produkty ! Sofy narożne, sofy z tkaniny, sofy ze skóry, stoliki kawowe, meble RTV, bufety, stoły do jadalni. krzesła, łóżka, łóżka dziecięce, materace, zestawy relaksacyjne, lampy, dywany, meble łazienkowe, wanny, kolumny prysznicowe, altany ogrodowe, szklarnie ogrodowe w bezkonkurencyjnie niskich cenach dla Ciebie ! Cyber Monday na Vente-unique.com, co to jest? Zawsze tyle promocji, ile w Black Friday! Będziesz mógł odkryć najlepsze oferty na wszystkie nasze produkty i wybrać tanie świąteczne prezenty dla swoich bliskich. Czas na odświeżenie swojego wnętrza za niską cenę !

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja