Porady i zamówienie: 221521008

Zimowa wyprzedaż 2021* :
akcja zakończona!

Drodzy Klienci! Ta akcja już się zakończyła. Możesz dalej przeglądać nasze propozycje — zapoznaj się z aktualnymi promocjami we wszystkich działach.

Odkryj teraz

*Wyprzedaż zimowa 2021: od środy 20 stycznia do niedzieli 14 lutego 2021. Znajdź najlepsze promocje na Vente-unique.pl w tych dniach! Sprzedaż online jest równie ważna jak sprzedaż w sklepie: wygodnie robić zakupy z dala od zatłoczonych sklepów! Czym jest sprzedaż w Vente-unique.pl? To najniższe ceny na narożniki, sofy skórzane, sofy panoramiczne, stoliki kawowe, meble TV, kredensy, stoły, krzesła, łóżka, łóżka dziecięce, materace pojedyncze, materace dwuosobowe, zestawy wypoczynkowe, posągi, latarnie, dywaniki, meble łazienkowe, wanny, kolumny prysznicowe, spa, altany i szklarnie ogrodowe ... Mamy wszystkie style w najlepszej cenie: skandynawski, etniczny, vintage, klasyczny, designerski, współczesny… Znajdź prawdziwą okazję w tym roku na Vente-unique.pl z naszymi niedrogimi meblami!

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221521008
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja