Porady i zamówienie: 221047608

Materace na kanapę klik-klak i z mechanizmem akordeonowym

14 produkty

Materac na kanapę klik-klak lub z mechanizmem akordeonowym 30 do 50% rabatu. Zobacz ofertę wysokiej jakości materacy w obniżonych cenach! Szybka dostawa! Jakość w najlepszej cenie!

Kupno materaca klik-klak , materaca z mechanizmem akordeonowym lub materaca rozkładanego może być ekonomicznym rozwiązaniem, jeśli nie masz pieniędzy lub ochoty na zakup nowej rozkładanej sofy.
W zależności od przyjętej pozycji siedzącej, materac z mechanizmem akordeonowym lub klik-klak może szybciej zużywać się w niektórych miejscach , a kiedy sofa służy również do spania, należy ją regularnie wymieniać, by zapewnić odpowiednią jakość snu.
Vente-unique.pl oferuje szeroką gamę materaców zastępczych z pianki w najlepszej cenie! Mówiąc krótko, im większa gęstość pianki, tym wyższa jakość snu, ale cena również będzie nieco wyższa. Możesz również zdecydować się na materac typu klik-klak lub akordeonowy z pianką z pamięcią kształtu, który zapewni Ci miękkość podczas siedzenia lub leżenia!
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja