Porady i zamówienie: 221047608

Łóżka relaksacyjne

46 produkty
Wyszukaj po stelażu
Wyszukaj po technologii materaca
Wyszukaj po kompozycji

Łóżka relaksacyjne 30 do 50% rabatu. Zobacz naszą ofertę łóżek relaksacyjnych w obniżonych cenach! Dostawa w ciągu 10 dni!

Aby skutecznie walczyć z bólami kręgosłupa i zaburzeniami snu, warto wybrać łóżko relaksacyjne.

Łóżko relaksacyjne składa się ze stelaża elektrycznego lub ręcznego i materaca relaksacyjnego, zapewnia wyjątkowy komfort snu i liczne zalety.

Pierwsza korzyść jest związana z Twoim zdrowiem, bowiem możliwość podniesienia niektórych części ciała pomaga złagodzić ból pleców, zmniejszyć napięcie mięśni oraz ułatwić krążenie krwi i oddychanie.
Drugą zaletą jest komfort. Łóżko nie służy już tylko do spania, staje się miejscem do życia, czytania, oglądania telewizji, odpoczynku.
Dodatkowo, w łóżku relaksacyjnym każdy stelaż jest osobny,co pozwala na zapewnienie większej niezależności miejsca do spania.
Dzięki stelażowi listewkowemu lub płytkowemu możesz dostosować twardość łóżka do swoich potrzeb niezależnie od swojego partnera.
Dla zapewnienia optymalnego komfortu, połącz stelaż z materacem piankowym, lateksowym, ze sprężynami kieszeniowymi lub z pamięcią kształtu.

Pamiętaj, że łóżka elektryczne są dostępne w kilku szerokościach dla jeszcze większego komfortu, zatem możesz zdecydować się na łóżko elektryczne 2x70x190, łóżko elektryczne 2x80x200 lub łóżko elektryczne 2x90x200.
Porównaj moje produkty ( 0 / 6 )
( 0 / 6 )
Dodaj produkt do porównywarki
Usuń produkt z porównywarki
Dodaj produkt do porównywarki. W porównywarce jest już 6 produktów, więc pierwszy został usunięty

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja