Działy
×
Wyniki wyszukiwania:  Zamknij
Katalogi
Żaden katalog nie odpowiada Twojemu wyszukiwaniu
  ProduktyZobacz wszystkie produkty
  Brak produktów pasujących do Twojego wyszukiwania
   Koszyk

   Kuchnia i AGD

   Odkryj nasz świat kuchni i AGD, przestrzeń dedykowaną zarówno amatorom, jak i profesjonalistom sztuki kulinarnej. Skorzystaj z naszych porad, zdjęć i inspirujących filmów, aby stworzyć idealną kuchnię, łączącą styl z funkcjonalnością. Od mebli kuchennych do selekcji sprzętu AGD, znajdź wyposażenie, które pomoże Ci przygotować pyszne potrawy szybciej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej.

   Czytaj dalej Czytaj mniej

   Odkryj wszystkie meble i sprzęt AGD, które potrzebujesz, aby urządzić swoją wymarzoną kuchnię! Szybka dostawa

   Kuchnia

   Jeśli istnieje przestrzeń, którą możesz spersonalizować w 100%, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom, jest nią Twoja kuchnia. Od wyboru mebli kuchennych, ich kolorów, układów, po materiał blatu, stwórz pomieszczenie, które Ci odpowiada.

   Dla kuchni na miarę, kluczowe jest zaprojektowanie blatu odpowiedniego do Twoich potrzeb. Powinien być zarówno estetyczny, jak i praktyczny do przygotowywania posiłków. Dodanie wyspy kuchennej może również okazać się przydatne do optymalizacji przestrzeni.

   • Modele kuchni w kształcie litery U są szczególnie praktyczne, gdyż maksymalizują przestrzeń, zapewniając dużo miejsca do przechowywania i duży blat roboczy.
   • Kuchnia w kształcie litery I jest idealna dla małych mieszkań z otwartą kuchnią prowadzącą do innego pomieszczenia. Dodanie wyspy kuchennej pozwala lepiej wydzielić oba pomieszczenia.
   • Kuchnia w kształcie litery L lub narożna stanowi idealny kompromis między nimi: zapewnia większą powierzchnię pracy i przechowywania niż kuchnia w kształcie litery I, nie wymagając jednak posiadania osobnego pomieszczenia jak kuchnia w kształcie litery U.

   I nawet jeśli wybierzesz zestaw kuchenny, nie brakuje wyboru w kwestii stylu: czy wolisz nowoczesną kuchnię z prostymi liniami i nowoczesnymi materiałami, kuchnię otwartą dla większej przestrzeni, czy kuchnię umeblowaną dla optymalnego oszczędzania miejsca, łatwo znajdziesz zestaw kuchenny, który Ci odpowiada.

   Ważne jest znalezienie rozwiązania odpowiedniego dla Twojego budżetu. Faktycznie, kwota, jaką planujesz wydać na realizację swojego projektu kuchennego, jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jego realizacji: na wymiar, zestaw, rodzaj używanych materiałów, wybór sprzętu AGD...

   Różne rodzaje przechowywania i mebli kuchennych

   Stworzenie kuchni wymaga uwzględnienia wielu mebli, bardziej lub mniej istotnych, aby stworzyć przestrzeń kulinarną, która Ci odpowiada:

   • Szuflady wiszące montuje się nad zlewem i blatem, posiadają przegródki do przechowywania naczyń lub artykułów spożywczych. Mogą być częściowo otwarte, ale zazwyczaj są zamykane za pomocą drzwi przesuwnych lub składanych.
   • Dolne szafki, jak wskazuje nazwa, znajdują się poniżej blatu roboczego. Są to skrytki z drzwiami i szufladami.
   • Szuflada pod zlewem charakteryzuje się możliwością dostępu do rur, które znajdują się pod umywalką, oferując jednocześnie dużą powierzchnię do przechowywania.
   • Wózek kuchenny to mała szafka na kółkach, która pozwala na przechowywanie naczyń, przedmiotów, talerzy i przemieszczanie ich po salonie lub nawet po Twoim mieszkaniu.
   • Kredens kuchenny i witryna zapewniają dodatkową powierzchnię do przechowywania naczyń i innych niezbędnych akcesoriów kuchennych.
   • Wyspa kuchenna to szafka z blatem. Zazwyczaj umieszczana jest w centralnej części kuchni. Może pełnić rolę separującą między kuchnią a jadalnią oraz zapewniać dodatkową przestrzeń do spożywania posiłków.

   Zestaw kuchenny: rozwiązanie w niskiej cenie

   Zaprojektowanie kuchni to aranżacja wnętrza, która może być bardzo kosztowna, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na spersonalizowanie jej od A do Z. Jeśli jednak dysponujesz ograniczonym budżetem, a mimo to chcesz stworzyć funkcjonalną i harmonijną przestrzeń, wybór kompletnego zestawu kuchennego jest najbardziej rozsądnym wyborem, jaki możesz podjąć. Kupno kompletnego zestawu kuchennego w zestawie pozwoli Ci również zaoszczędzić na montażu, który możesz wykonać samodzielnie.

   Sprzęt AGD do kuchni: niezbędne

   Sprzęt AGD to istotny składnik nowoczesnej kuchni. Kuchnia wyposażona pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas różnych przygotowań, jakie możesz podjąć w tym miejscu, a ogólnie poprawić swój komfort. Sprzęt AGD, oprócz swoich funkcji, może być wybierany ze względu na walory estetyczne: może dodać nowoczesny, klasyczny lub vintage akcent do Twojej kuchni. Dzieli się na dwie kategorie: duży sprzęt AGD i mały sprzęt AGD.

   Duży sprzęt AGD obejmuje urządzenia do gotowania (piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta grzejcza), do przechowywania (lodówka, zamrażarka) i do czyszczenia (zmywarka). Te urządzenia można wstawić w zabudowę dla harmonijnego dopasowania do Twojej kuchni lub umieścić wśród mebli kuchennych dla większej elastyczności.

   Mały sprzęt AGD natomiast zawiera urządzenia pomocnicze, takie jak ekspres do kawy, toster, robot kuchenny czy czajnik.